facebook sociální síť

heureka recenze

Jak vybrat novou skříň?


Pokud by měla skříň sloužit pouze k odkládání oděvu, je třeba zvážit zda potřebujeme police, věšákovou tyč případně jejich kombinaci. V případě, že by skříň měla sloužit jako jediný nábytek na odkládání oblečení, je vhodné zvolit kombinaci polic a šatních tyčí.

Při policích je dobře si představit, kolik věci budeme mít složených vedle sebe. Je to z toho důvodu, aby se vnitřní prostor skříně co nejefektivněji využil a nezbylo žádné prázdné místo. Výhodou polic je, že se do nich vejde spousta oblečení. Nevýhodou však je, že se oblečení dříve pokrčí.

Chcete, aby Vám oblečení vydrželo déle nepokrčené? Zvolte si skříň s tyčí. Tyče mohou být umístění buď rovnoběžně se zadní stranou skříně nebo kolmo na ni. Při kolmých tyčích je lepší, když se tyče dají vysunout. Lépe se tak manipuluje s oblečením. Standardně mohou tyče sloužit na odkládání dlouhého oblečení (šaty, kabáty), tehdy je tyč umístěna vysoko, nebo na zavěšení krátkého oblečení (trička, košile), zde je tyč umístěna níže nebo jsou dvě nad sebou.

http://bedlinka.cz/images/foto/124/item-124145-2.jpg

Táto skříň má rozdělený úložný prostor na dvě části. V jedné je tyč na košile a v druhé části jsou 4 police. Součástí skříní mohou být i zásuvky, které jsou vhodné pro odkládání drobného oblečení jako je spodní prádlo či ponožky.

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.