facebook sociální síť

heureka recenze

Koupit matraci přes internet je výhodnější


Chtěli byste si koupit matraci přes internet, ale bojíte se? Věděli jste, že vhodnost matrace poznáte až spánkem na matraci po 3-4 dnech? Během nákupu v kamenné prodejně kvalitu spánku nevyčtete, všechny její vlastnosti se plně projeví až opravdovým vyzkoušením matrace přes noc.

Jen sezení nebo 5-minutové poležení v obchodě nestačí. V čem je nákup přes eshop lepší, oproti běžným prodejnám? Například u nás můžete zboží zakoupené na internetu do 45 dnů vrátit, pokud Vám nebude vyhovovat.

To Vám v běžné prodejně nenabídnou! Nákup přes internet má tedy ve srovnání s kamennými obchody mnohé výhody - možnost vrácení zboží do 45 dnů, výběr v klidu domova a bez nátlaku prodejce a všechny potřebné informace máte přehledně na jednom místě.

Vyberte si u nás komfortní matrace a vyzkoušejte ji doma. Víme, že se jedná o investici, která Vás bude provázet pěkných pár let a proto je správný výběr důležitý. Podívejte se na co si dát při kupování matrace pozor a jak vybrat matraci, která odpovídá vašim požadavkům.

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.