facebook sociální síť

heureka recenze

Kouzlo kožených pohovek! V čem to je?


Kouzlo kožených pohovek je především v kvalitě. Tak jako v jiných oblastech, i při zpracování kůže technologie postupují mílovými kroky. Díky způsobu zpracování, broušení a barvení jsou dnes sedačky vyráběny z kůže odolné vůči prohýbání, nechtěnému zbroušení, poškrábání a také praskání už je výrazně omezeno.  Pokud kupujeme sedačku, určitě si na ní chceme užít dlouhé hodiny pohodlného odpočinku.

Kožené pohovky na míru nabízejí ten nejvyšší komfort. Výjimečnou vlastností kůže je přizpůsobovat teplotu svému okolí. Chlad či teplo rozptýlí velmi rychle a proto se na kožené sedačce příjemně sedí zda je venku horký letní den nebo za oknem zuří sněhová bouře.  Dlhotrvácnosť. Kůže jako přírodní materiál vám dokáže své jedinečné funkční vlastnosti poskytovat dlouhá léta a proto nemusíte sedačku měnit tak často.

Časem se kůže může sice přirozeně natáhnout, ale není to na škodu a navíc to podtrhuje přirozený a přírodní charakter tohoto materiálu.  Údržba. I tento aspekt patří bezpochyby k výhodám kožené sedačky. Při běžném používání byste se museli velmi snažit, aby se vám podařilo znečistit koženou sedačku takovým způsobem, který by nebylo možné jednoduše odstranit. Díky moderním technologiím dokonce ani zapálená cigareta nemusí znamenat pro koženou sedačku zásadní problém.

Některé kožené sedačky mají i nadstandardní vlastnosti. Pokud se bude sedačka nacházet někde poblíž krbu, nebo  hrozí-li riziko kontaktu s cigaretou, doporučujeme vám zeptat se při výběru sedačky na její odolnost vůči ohni.  Na závěr lze jen podotknout, že kožená sedačka je určitě skvělá volba, která vám přinese komfort, pohodu a kvalitu na velmi dlouhou dobu.

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.