facebook sociální síť

heureka recenze

Na co si dát pozor při výběru kuchyňské linky?


V kuchyni tráví čas každý z nás, dokonce i ti, kteří nevaří. I proto si při zařizování dejte záležet na výběru spotřebičů, hrnců, vybavení, ale hlavně kuchyňské linky. Nechat si ji vyrobit na míru nebo se raději poohlédnout po kvalitní kompletní sestavě? To je otázka, při které i Hamletova dilema "být či nebýt" má zcela jednoduché řešení. Díky těmto tipům a radám si však vyberete kuchyňskou linku, při níž bude pro vás vaření opět příjemně strávený čas. Čím začít?

Za kvalitu se vyplatí připlatit
Váš rozpočet rozhoduje o kvalitě vaší kuchyňské linky. Chcete ji na celý život? Za kvalitu se vyplatí připlatit, nebojte se rozpočet navýšit. A co by kvalitní kuchyňská linka měla mít? Pracovní deska z masivu je lepší volbou než dřevotříska. Proč? delší životnost, lépe snáší vlhkost a v bitvě estetické složky také navrch. Nesmíte zapomenout ani na kvalitní keramický či nerezový dres a baterii s perlátorem, který vám pomůže snížit spotřebu vody. V případě, že máte netradiční řešení kuchyně, vyplatí se vám připlatit si za kuchyňskou linku na míru, která vám při instalaci ušetří několik šedivých vlasů.

Zaměřte se na jednotný styl
A co styl? Míchat styly je dnes v módě, ale při zařizování kuchyně si to dobře promyslete. Kompletní kuchyňské sestavy jsou často sladěné v tónu, což vám usnadní rozhodování. Myslete však na to, že kuchyňská linka může být investice na celý život. Vybírejte nadčasové řešení a barvy - bílá, šedá, neutrální či jemné pastelové tóny jsou vždy skvělou volbou. Máte kuchyň spojenou s obývákem? Tehdy musíte sladit kuchyňskou linku se zařízením obývacího pokoje - alespoň barevně. I v tomto případě oceníte neutrální odstíny, které osvěžíte bylinkami v květináčích či barevnými doplňky.

Co nesmí v kuchyňské lince chybět?
Na co ještě si musíte dát pozor při výběru kuchyňské linky? Určitě je to úložný prostor - i když jste limitován malou kuchyní, vždy si můžete nechat vyrobit linku na míru s dostatkem úložného prostoru. Neboť ten kuchyňský robot zda odšťavňovač se do zásuvky nevejdou. Nepodceňujte ani výběr lesklá / matná linka. Nechcete utírat otisky prstů a prach každý den? Sáhněte raději po šedé matné kuchyňské lince jako černé lesklé. A co otevřené poličky? Pokud máte hezké dózy na mouku či cukr, tento trend je pro vás jako stvořený.

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.