Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární botníky

1.
Populární Dřevěný botník Dalit
1 719 Kč
2.
Populární Výklopný botník Marino 2
2 130 Kč
3.
Populární Výklopný botník Lavelo 3
1 716 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 7
 
 
1 719 Kč

Dřevěný botník Dalit

Kam s rozházenými botami? Ukliďte je do dřevěného botníku Dalit. Najdete v něm dost místa pro obuv celé rodiny a navíc vám poslouží i jako šikovné sedátko.

Dřevěný botník Dalit
2 130 Kč

Výklopný botník Marino 2

Lodičky v jednom rohu, texasky v druhém a uprostřed trůní žabky? Začínají vám z toho cukat žíly na krku? Udělejte v předsíni pořádek s botníkem Marino 2.

Výklopný botník Marino 2
1 716 Kč

Výklopný botník Lavelo 3

Trápí vás nepořádek v chodbě, kde se každý člen rodiny jen vyzuje a boty nechá stát? Kupte si výklopný botník Lavelo 3, díky němuž po sobě všichni uklidí.

Výklopný botník Lavelo 3
1 841 Kč

Výklopný botník Melody 3

Dejte řád chaosu ve vaší chodbě. Ukliďte veškerou obuv do vysokého výklopného botníku Melody 3, který je díky užším rozměrům vhodný i do menších předsíní.

Výklopný botník Melody 3
1 475 Kč

Sedací botník Dano

Ukončete bezvládí v předsíni. Naučte všechny členy rodiny uklízet si boty do sedacího botníku Dano. Pro pohodlí jeho sedáku si jej oblíbí i při obouvání.

Sedací botník Dano
815 Kč

Botník Moris

Vadí vám v chodbě rozházené boty vašeho partnera a dětí? Naučte je uklízet si obuv do botníku s výklopnými dvířky Moris a v předsíni bude zase pořádek.

Botník Moris
1 788 Kč

Výklopný botník Mauricius

Rozčilují vás rozházené boty ve vaší předsíni? Změňte to výklopným botníkem Mauricius. Najdete v něm místo pro obuv všech členů rodiny i zásuvku na klíče.

Výklopný botník Mauricius
1 661 Kč

Výklopný botník Melody 2

Výklopný botník melody 2 je ideálním řešením pro menší předsíně, šetří totiž místo před botníkem. Dejte si do 3 výklopných přihrádek všechny své střevíce.

Výklopný botník Melody 2
1 191 Kč

Výklopný botník Lavelo 2

Přijdete domů a prvním krokem rozkopnete naoko poskládanou obuv celé rodiny? Kupte si výklopný botník Lavelo 2, do kterého si každý svou obuv uklidí.

Výklopný botník Lavelo 2
4 025 Kč

Výklopný botník Lord 1

Mějte svou předsíň stále uklizenou. Nepořádku vás snadno zbaví výklopný botník Lord 1 s 3 samostatnými sektory. Vyberte si z přírodních dekorů.

Výklopný botník Lord 1
1 641 Kč

Výklopný botník Lavelo 4

Kam se sportovními teniskami či s lodičkami na ples? Nenechávejte je stát bez ladu a skladu na chodbě a zkroťte veškerou obuv výklopným botníkem Lavelo 4.

Výklopný botník Lavelo 4
2 429 Kč

Výklopný botník Barca

Je pro vás doma nesnadné prokličkovat předsíní přes rozházenou obuv celé rodiny? Udělejte si na chodbě pořádek, s výklopným botníkem Barca to bude hračka.

Výklopný botník Barca
 
Strana 1 z 7
 
 
Botníky
Botníky do předsíně naky odkládání obuvi. Několik desítek různých botníků. Velký výběr barevných provedení. V nabídce naleznete dřevěné skříň na boty z masivu, ale i z dřevotřískových materiálů. Dvou řadové, troj řadové botníky, botníky na vyklápění.
 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.