Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární botníky

1.
Populární Dřevěný botník Dalit
1 660 Kč
2.
Populární Velký výklopný botník Marino 2
2 130 Kč
3.
Populární Botník do předsíně Lavelo 3
1 716 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 3
 
123
 
 
1 660 Kč

Dřevěný botník Dalit

Kam s rozházenými botami? Ukliďte je do dřevěného botníku Dalit. Najdete v něm dost místa pro obuv celé rodiny a navíc vám poslouží i jako šikovné sedátko.

Dřevěný botník Dalit
2 130 Kč

Velký výklopný botník Marino 2

Lodičky v jednom rohu, texasky v druhém a uprostřed trůní žabky? Začínají vám z toho cukat žíly na krku? Udělejte v předsíni pořádek s botníkem Marino 2.

Velký výklopný botník Marino 2
1 716 Kč

Botník do předsíně Lavelo 3

Aby se vám v domácnosti střevíčky neztrácely, uložte je do botníku Lavelo 3. Botami zaplníte 2 prostorné výklopy, ve kterých je budete mít vždy připravené.

Botník do předsíně Lavelo 3
1 964 Kč

Výklopný botník Melody 3

Dejte řád chaosu ve vaší chodbě. Ukliďte veškerou obuv do vysokého výklopného botníku Melody 3, který je díky užším rozměrům vhodný i do menších předsíní.

Výklopný botník Melody 3
869 Kč

Botník Moris

Vadí vám v chodbě rozházené boty vašeho partnera a dětí? Naučte je uklízet si obuv do botníku s výklopnými dvířky Moris a v předsíni bude zase pořádek.

Botník Moris
1 191 Kč

Botník do předsíně Lavelo 2

Ať už vyrážíte na koncert nebo na bál, sáhněte do botníku Lavelo 2, do kterého uložíte obutí pro všechny příležitosti. Využijte 2 jeho praktické výklopy.

Botník do předsíně Lavelo 2
2 429 Kč

Výklopný botník Barca

Je pro vás doma nesnadné prokličkovat předsíní přes rozházenou obuv celé rodiny? Udělejte si na chodbě pořádek, s výklopným botníkem Barca to bude hračka.

Výklopný botník Barca
1 907 Kč

Výklopný botník Mauricius

Rozčilují vás rozházené boty ve vaší předsíni? Změňte to výklopným botníkem Mauricius. Najdete v něm místo pro obuv všech členů rodiny i zásuvku na klíče.

Výklopný botník Mauricius
1 772 Kč

Výklopný botník Melody 2

Výklopný botník melody 2 je ideálním řešením pro menší předsíně, štří totiž místo před botníkem. Je vyroben z kvalitního lamina ve světlém dekoru dub sonoma.

Výklopný botník Melody 2
4 025 Kč

Výklopný botník Lord 1

Mějte svou předsíň stále uklizenou. Nepořádku vás snadno zbaví výklopný botník Lord 1 s 3 samostatnými sektory. Vyberte si ze dvou přírodních dekorů.

Výklopný botník Lord 1
1 641 Kč

Botník do předsíně Lavelo 4

Ať už se večer chystáte vyrazit kamkoli, vhodné boty pro každou příležitost najdete v botníku do předsíně Lavelo 4. Zaplňte všechny 3 výklopné přihrádky.

Botník do předsíně Lavelo 4
1 580 Kč

Botník Otmar

Praktický botník Otmar si rychle oblíbíte. Disponuje spoustou úložného prostoru nejen na vaši obuv, ale také na módní doplňky, klíče a jiné drobnosti.

Botník Otmar
 
Strana 1 z 3
 
123
 
 
Botníky
Botníky do předsíně naky odkládání obuvi. Několik desítek různých botníků. Velký výběr barevných provedení. V nabídce naleznete dřevěné skříň na boty z masivu, ale i z dřevotřískových materiálů. Dvou řadové, troj řadové botníky, botníky na vyklápění.
 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.