Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 0
 
1
 
 
 
Strana 1 z 0
 
1
 
 
Dětské postele

Kvalitní dětská postel je velmi důležitou součástí pro zdravý vývoj, spánek a šťastné dětství vašich nejmenších mrňousů, ale i studentů. Zaručte svým nejmilejším zdravý spánek jednou z postelí, které vám nabízíme. Na výběr máte postele z kvalitní dřevotřísky s přírodní dýhou a také kvalitní dětské postele z masivu. Doufáme, že si i vy najdete v naší nabídce postel jako stvořenou právě pro vaše dítě.

Na co si dát pozor?
Přestože ne první pohled se může zdát, že výběr dětské postele je hračka, není tomu tak. Rodiče se při výběru dětské postele nechávají často unést designem a její využití odsouvají do ústraní. Vybraný nábytek pak má luxusní design, ale málo kdo zapomene například na polohovatelný rošt, se kterým lze odstupem času přizpůsobit postel k věku dítěte.

Dalším často řešeným problémem u dětských postýlek bývá zavírání bezpečnostních zábran. Malé děti rády strkají prsty kamkoliv mohou a zde hrozí i zranění, kterému se můžete vyhnout tímto zavíráním, které je  umístěno tak, aby na ně dítě nedosáhlo a nejlépe ještě zajištěno vhodnou bezpečnostní pojistkou.

Patrová postel pro děti
V bytě nebo malém pokoji je vhodné pro dvě děti postavit postel patrovou. Chcete-li dopřát dětem prostor pro hraní a nemáte příliš prostorný pokojíček, je zde ideálním řešením patrová postel, pomocí které docílíme maxima volného prostoru. Postele jsou vyráběny jako dvě pevně spojené nad sebou s žebříkem, nebo některé s možností rozložení na dvě samostatné postele.


 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.