Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární jídelní sety

1.
Populární Jídelna Nevada (2)
29 816 Kč
2.
Populární Jídelní set Baden 2
9 800 Kč
3.
Populární Rohová sestava se židlemi
7 449 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 8 z 9
 
 
3 650 Kč

Obrazový set - Vesmírná záře

2 x 110cm x 40 cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set s abstraktním motivem. Tento obrazový set se skládá ze dvou dílů, které na sebe vzájemně navazují. Moderní obrazové sety jsou vhodným doplňkem do každého interiéru.

Obrazový set - Vesmírná záře
2 580 Kč

Vícedílné obrazy - Pavučina (2)

2x 50x60 Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz prolíná tři výrazné barvy. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Pavučina (2)
3 890 Kč

Vícedílné obrazy - Dívka s deštníkem

3 x 80 x 40 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set s motivem dívky s deštníkem mezi stromy. Obrazový set je laděn do okrových tónů. Jednotlivé díly setu jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech.

Vícedílné obrazy - Dívka s deštníkem
3 890 Kč

Obrazový set - Sluneční záře (2)

3 x 80 cm × 40 cm Ručně malovaný obrazový set s motivem zářícího slunce. Tento obrazový set je složen ze tří dílů, které na sebe vzájemně navazují. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátně, jednotlivé díly jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech.

Obrazový set - Sluneční záře (2)
8 800 Kč

Ratanová jídelní souprava AKROPOLIS světlá

Ratanová jídelní souprava je nabízena v odstínu světlý med v kombinaci čtyř ratanových jídelních židlí a jednoho ratanového jídelního stolu se skleněnou deskou.  K  ratanovým jídelním židlím vám dodáme pohodlné sedáky bílé barvy. Ratanovou jídelní souprava AKROPOLIS nabízíme v odstínu světlý med. Neváhejte s objednávkou ratanové jídelní soupravy za rozumnou cenu.   

Ratanová jídelní souprava AKROPOLIS světlá
3 482 Kč

Jídelní sestava Malcolm 4+1 dub sonoma

Jídelní sestava Malcolm složená ze stolu a 4 židlí. Deska stolu a sedáky a opěráky židlí jsou vyrobeny z laminované MDF desky, nohy stolu a konstrukce židlí jsou z lakované oceli. Sestava je v dezénu dub sonoma, dodáváno v demontu pouze jako sada. Rozměry stolu: - šířka 110 cm - hloubka 70 cm - výška 75 cm  

Jídelní sestava Malcolm 4+1 dub sonoma
1 800 Kč

Vícedílné obrazy - Smyčky

2x 50x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz v tmavých tónech hnědé a žluté. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Smyčky
1 705 Kč

Židle Royal KRZ6, dub kraft

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do Vašeho domova. Židle vyrobená z masivu je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry Vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Dekor dub kraft podtrhuje jedinečný design nábytku. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují. Židli dodáváme s hnědým čalouněným sedákem. Dodáváno v demontu. Rozměry: - šířka 40 cm - hloubka 43 cm - výška 100 cm Židle je součástí kolekce Royal dub kraft.

Židle Royal KRZ6, dub kraft
3 390 Kč

Vícedílné obrazy - Pohyb

3 x 30 x 90 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set s dynamickým motivem postav v černobílém provedení. Kontrastní zobrazení postav tvoří elegantní doplněk do každého interiéru.

Vícedílné obrazy - Pohyb
1 705 Kč

Židle Royal KRZ6

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do Vašeho domova. Židle vyrobená z masivu je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry Vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Kombinace dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu na věncích prvků podtrhuje jedinečný design nábytku. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují. Židli dodáváme s hnědým čalouněným sedákem. Dodáváno v demontu. Rozměry: - šířka 40 cm - hloubka 43 cm - výška 100 cm Židle je součástí kolekce Royal.  

Židle Royal KRZ6
2 190 Kč

Moderní obraz - Sama a s Tebou

80 cm x 40 cm , 80 cm x 20 cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Jednotlivé díly setu jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech, které jsou opatřeny vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Obrazový set je možné ihned pověsit do interiéru. Moderní obrazové sety jsou vhodnou dekorací každého interéru.

Moderní obraz - Sama a s Tebou
3 600 Kč

Vícedílné obrazy - Strom v západu

3x 60 x 50 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set s kontrastním abstraktním motivem stromu oproti oranžovějícímu nebi. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Strom v západu
 
Strana 8 z 9
 
 
 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.