Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární jídelní sety

1.
Populární Jídelna Nevada (2)
29 816 Kč
2.
Populární Jídelní set Baden 2
9 800 Kč
3.
Populární Jídelní sestava New Starter 4+1
3 886 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 8 z 9
 
 
3 650 Kč

Obrazový set - Vesmírná záře

2 x 110cm x 40 cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set s abstraktním motivem. Tento obrazový set se skládá ze dvou dílů, které na sebe vzájemně navazují. Moderní obrazové sety jsou vhodným doplňkem do každého interiéru.

Obrazový set - Vesmírná záře
7 150 Kč

Obraz - Venušina toaleta

60 cm x 90 cm GALERY KVALITA Velmi kvalitně ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý na kvalitním vypínacím, dřevěném blind rámu. Na obrazu je známý obraz Venušina toaleta, který namaloval Diego Velázquez. Venuše leží zády k divákovi, její obličej vidíme pouze v zrcadle, je celá nahá je to jediný akt ve španělském malířství 17. století, jelikož v této době bylo Španělsko velmi ortodoxní zemí, proto se akty nemalovaly. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.

Obraz - Venušina toaleta
1 800 Kč

Vícedílné obrazy - Smyčky

2x 50x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obraz v tmavých tónech hnědé a žluté. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Smyčky
3 890 Kč

Vícedílné obrazy - Dívka s deštníkem

3 x 80 x 40 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set s motivem dívky s deštníkem mezi stromy. Obrazový set je laděn do okrových tónů. Jednotlivé díly setu jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech.

Vícedílné obrazy - Dívka s deštníkem
1 705 Kč

Židle Royal KRZ6, dub kraft

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do Vašeho domova. Židle vyrobená z masivu je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry Vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Dekor dub kraft podtrhuje jedinečný design nábytku. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují. Židli dodáváme s hnědým čalouněným sedákem. Dodáváno v demontu. Rozměry: - šířka 40 cm - hloubka 43 cm - výška 100 cm Židle je součástí kolekce Royal dub kraft.

Židle Royal KRZ6, dub kraft
3 890 Kč

Obrazový set - Sluneční záře (2)

3 x 80 cm × 40 cm Ručně malovaný obrazový set s motivem zářícího slunce. Tento obrazový set je složen ze tří dílů, které na sebe vzájemně navazují. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátně, jednotlivé díly jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech.

Obrazový set - Sluneční záře (2)
6 590 Kč

Rohová lavice Alice

Designová rohová lavice české výroby z lamina o síle 18+25 mm. Hrany lavice jsou opatřeny ABS o síle 1 mm. Výplň čalouněných částí tvoří molitan, na sedáku o síle 30 mm a na opěráku o síle 20 mm. Lavice jsou univerzální, při montáži si sami určíte pravé či levé provedení. Lavice má praktický úložný prostor 46l, který je snadno dostupný po odklopení sedáku. Nabízíme vám provedení v několika různých dezénech a čalouněních (viz varianty produktu).  Dodáváme v demontu. Rozměry: - šířka 130 cm - hloubka 160 cm - hloubka sedáku 42 cm - výška 90 cm - výška sedu 46 cm  Na vaše přání vám za příplatek zařídíme očalounění zadní části opěráku pro umístění lavice do prostoru místnosti.

Rohová lavice Alice
3 390 Kč

Vícedílné obrazy - Pohyb

3 x 30 x 90 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set s dynamickým motivem postav v černobílém provedení. Kontrastní zobrazení postav tvoří elegantní doplněk do každého interiéru.

Vícedílné obrazy - Pohyb
3 690 Kč

Vícedílné obrazy - Kaňky

2x40x50, 2x30x85 cm Ručně malovaný obrazový set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto seti je namalována krásná abstrakce s názvem kaňky. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Kaňky
3 890 Kč

Vícedílné obrazy - Stom mezi měsíci

4 x 25 x 80 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalován rozvětvený strom mezi čtyři měsíci na tmavém pozadí. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Stom mezi měsíci
3 890 Kč

Vícedílné obrazy - Kulaté stromy

4 x 30 x 80 cm Ručně malovaný obrazový set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu jsou namalovány čtyři kulaté stromy s barevným pozadím. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Kulaté stromy
4 290 Kč

Vícedílné obrazy - Barevný set

12 x 30 x 30 cm Dvanáctidílný ručně malovaný obrazový set. Moderní barevný obrazový set, který lze sestavit dle vlastní fantazie. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Barevný set
 
Strana 8 z 9
 
 
 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.