Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární jídelní sety

1.
Populární Jídelna Nevada (2)
29 816 Kč
2.
Populární Jídelní set Baden 2
9 800 Kč
3.
Populární Jídelní sestava New Starter 4+1
3 886 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 9 z 9
 
 
3 890 Kč

Vícedílné obrazy - Stom mezi měsíci

4 x 25 x 80 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalován rozvětvený strom mezi čtyři měsíci na tmavém pozadí. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Stom mezi měsíci
4 790 Kč

Vícedílné obrazy - Abstraktní lyžař

4 x 30 x 110 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto setu je namalován abstraktní lyžař, lyžující na mracích a pod ním je červená voda. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Abstraktní lyžař
3 690 Kč

Vícedílné obrazy - Kaňky

2x40x50, 2x30x85 cm Ručně malovaný obrazový set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto seti je namalována krásná abstrakce s názvem kaňky. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Kaňky
3 482 Kč

Jídelní sestava Malcolm 4+1 dub sonoma

Jídelní sestava Malcolm složená ze stolu a 4 židlí. Deska stolu a sedáky a opěráky židlí jsou vyrobeny z laminované MDF desky, nohy stolu a konstrukce židlí jsou z lakované oceli. Sestava je v dezénu dub sonoma, dodáváno v demontu pouze jako sada. Rozměry stolu: - šířka 110 cm - hloubka 70 cm - výška 75 cm  

Jídelní sestava Malcolm 4+1 dub sonoma
3 890 Kč

Vícedílné obrazy - Kulaté stromy

4 x 30 x 80 cm Ručně malovaný obrazový set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu jsou namalovány čtyři kulaté stromy s barevným pozadím. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Kulaté stromy
2 590 Kč

Vícedílné obrazy - Dotyk

3x 40x50 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Moderní obrazový set malovaný na plátně laděný do tónů červené barvy. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Dotyk
3 800 Kč

Obrazový set - Pírko

90 x 30, 80 x 60, 40 x 50 cm Ručně malovaný obrazový set rozdělen do tří samostatných obrazů o různých velikostech. Na tomto vícedílném obraze je znázorněno moderní pírko. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazový set - Pírko
3 290 Kč

Obrazový set - Záliv

2 x 80 x 50 cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Uklidňující tóny tmavé zelené barvy v přírodním motivu. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Obrazový set - Záliv
 
Strana 9 z 9
 
 
 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.