Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární jídelní stoly

1.
Populární Kulatý jídelní stůl Oliver
4 093 Kč
2.
Populární Rozkládací jídelní stůl z masivu Asen 4
21 953 Kč
3.
Populární Rozkládací jídelní stůl Kalap
5 334 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 19
 
 
4 093 Kč

Kulatý jídelní stůl Oliver

Kulatý jídelní stůl z tvrdého masivu buku Oliver skvěle doplní interier vaší menší kuchyně i prostorné jídelny. Vyberte si některou z barev moření.

Kulatý jídelní stůl Oliver
21 953 Kč

Rozkládací jídelní stůl z masivu Asen 4

Místo pro společné obědy i večeře vám poskytne rozkládací jídelní stůl Asen 4. Přišlo více hostů? Rozšiřte jej na neuvěřitelné 3 metry. V moření dub moka.

Rozkládací jídelní stůl z masivu Asen 4
5 334 Kč

Rozkládací jídelní stůl Kalap

Večeře ve dvou i oběd s celou rodinou si užijete naplno s rozkládacím jídelním stolem Kalap, který rozšíříte až na 180 cm. Sami si zvolíte ze 4 provedení.

Rozkládací jídelní stůl Kalap
6 285 Kč

Kulatý jídelní stůl Allegra – rozkládací

Kulatý jídelní stůl disponuje rozkládací funkcí. Na jeho výrobu byl použit výběrový masiv olše, který lze mořit na mnoho odstínů.

Kulatý jídelní stůl Allegra – rozkládací
4 093 Kč

Jídelní stůl Xaver

Elegantní jídelní stůl se zaoblenými hranami, vyrobený z kvalitního bukového masivu poskytne dostatek místa i v malé kuchyni.

Jídelní stůl Xaver
3 048 Kč

Jídelní stůl Eloy 2

Připadá vám vaše kuchyň trochu fádní? Kupte si veselý jídelní stůl Eloy 2. Každý si u něj v pohodě pochutná a navíc jím příjemně oživíte celou místnost.

Jídelní stůl Eloy 2
4 487 Kč

Jídelní stůl Paoli 1

Jak oživit kuchyň a přitom mít praktické místo pro stolování i při návštěvě příbuzných? Jídelní stůl Paoli oceníte pro jeho eleganci i možnost rozložení.

Jídelní stůl Paoli 1
1 780 Kč

Čtvercový jídelní stůl Adler

I v malém bytě si můžete dopřát společnou večeři. Vybavte kuchyň jídelním stolem Adler ve čtvercovém tvaru. Konstrukce vyrobená z masivu, deska z lamina.

Čtvercový jídelní stůl Adler
4 156 Kč

Kulatý jídelní stůl Cecyl - rozkládací

S praktickým jídelním stolem Cecyl s rozkládací konstrukcí ušetříte místo v kuchyni. Mějte po ruce velký stůl, jen když jej skutečně potřebujete.

Kulatý jídelní stůl Cecyl - rozkládací
2 505 Kč

Designový jídelní stůl Hardy

Jídelní stůl Hardy patří do moderních interiérů. Kvalitní zpracování LTD desek mu dodává pevnost a stabilitu. Na výběr máte ze tří barevných provedení.

Designový jídelní stůl Hardy
2 244 Kč

Jídelní stůl Facio

Užijte si odpočinek u dobrého jídla v rodinném kruhu. U jídelního stolu Facio se budete cítit dobře vy i vaše děti a klidnému obědu už nebude nic bránit.

Jídelní stůl Facio
2 491 Kč

Rozkládací jídelní stůl Jáchym

Dřevěný jídelní stůl s rozkládací funkcí se vejde také do menších interiérů. Na výrobu byl použit prvotřídní bukový masiv, který lze mořit na 5 odstínů.

Rozkládací jídelní stůl Jáchym
 
Strana 1 z 19
 
 
Jídelní stoly

Souhlasíte s námi, že Jídelní stoly jsou srdcem každé kuchyně? Kde jinde se jako rodina sejdete a společně povečeříte? Jídelní stoly vybírejte pečlivě a myslete na to, abyste se ke stolu vešli všichni a to i v případě, že vás navštíví příbuzenstvo. Klaďte důraz i na drobné detaily a nezapomeňte, že by měli jídelní židle ladit designem.

Velikost a tvar jídelního stolu

I když vám to přijde primitivní, je to jedna z nejčastějších otázek před objednáním kuchyňského stolu. Rozměr je individuální a nelze říci, jaký se do kterého domu hodí. Záleží v první řadě na prostoru jídelny a počtu strávníků. Výrobci vyrábí mnoho tvarů a vybrat si už není tak jednoduché, jako tomu bylo před několika lety. Oblíbené v českých domácností jsou jídelní stoly z masivu tvaru obdélník, protože jsou prostorově nenáročné a lze je přišoupnout ke zdi. Zato jídelní stoly kulaté nebo stoly oválné mají využití převážně jen při slavnostních událostech.

Počet osob má vliv

Rozměr jídelního stolu se odrazí od počtu stolujících osob a volného prostoru v místnosti. Ke správnému rozhodnutí velikosti stolu je dobré znát správnou vzdálenost mezi lokty sedících osob. Dalším důležitým faktorem je rozmístění židlí u stolu. Vezmete-li si stůl při šířce 90 centimetrů, poskytne vám i dostatečný prostor na svíčky či sváteční dekorace. Samozřejmě že vy bytě a jiných malých prostorech si nemůžete dovolit větší stůl, atak je potřeba počítat s minimálním prostorem pro jednoho člověka 60 x 40 centimetrů. Výška stolu by se měla pohybovat mezi 72 a 76 centimetry.

Dřevěný nebo skleněný stůl?

Zákazníci se běžně rozhodují mezi dvěma materiály: sklem a dřevem. Dřevěný stůl má svůj příběh, vůni, kresbu, barvu, je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Masivní stoly se barví v mořidle a díky širokému spektru barev se hodí se takřka do jakéhokoliv interiéru. S kvalitním lakem se stane stůl velice odolný a nemění svou barvu. Chcete-li si připlatit za kvalitu, vyhledávejte úpravu dřeva voskováním, které dřevu zachová jeho nejpřirozenější strukturu, na druhou stranu však potřebuje šetrnější zacházení.

Moderní doma s sebou přinesla mi moderní materiál, kterým je sklo. V interiéru působí skleněný stůl vzdušně, lehce a nadčasově. Lze ho kombinovat s jakýmkoliv jiným materiálem, ale největší skvost působí s kovem či kamenem. Nemusíte se být nechtěného rozbití, protože v současnosti se používá materiál z bezpečnostního skla a ty mají větší odolnost proti nárazu.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.