Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární jídelní židle

1.
Populární Jídelní židle Luca
1 763 Kč
2.
Populární Retro jídelní židle Lajla
2 006 Kč
3.
Populární Dřevěná jídelní židle s područkami Mahana
1 739 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 35
 
 
1 763 Kč

Jídelní židle Luca

Usaďte rodinku i své hosty na komfortní čalouněné jídelní židle Luca. Každý bude mít dostatek pohodlí, dobrému chutnání a zábavě tak nebude nic bránit.

Jídelní židle Luca
2 006 Kč

Retro jídelní židle Lajla

Nevíte, na čem si posedět v kuchyni? Vsaďte na retro jídelní židle Lajla. Na pohodlném sedáku s opěrkou a s rukami na područkách se dobře uvelebí každý.

Retro jídelní židle Lajla
1 739 Kč

Dřevěná jídelní židle s područkami Mahana

Pořiďte si do vaší jídelny či kuchyně pohodlnou jídelní židli Mahana s komfortními područkami. Židle je vyrobena z masivu buku a na výběr je několik moření.

Dřevěná jídelní židle s područkami Mahana
2 321 Kč

Čalouněná jídelní židle Bold

V příjemném pohodlí chutná každému ještě více. Vybavte svou kuchyň jídelními židlemi Bold. Čalouněný sedák s opěrkou se postarají o komfort váš i hostů.

Čalouněná jídelní židle Bold
801 Kč

Jídelní židle Irma 1

Konec kroucení se u stolu na špatné židli. Pohodlné usazení ke stolu je základem každého dobrého jídla. Jídelní židle Irma 1 vám umocní zážitky ze stolování.

Jídelní židle Irma 1
890 Kč

Jídelní židle Hana

Jídelní židle je vyrobena z masivu buku. Proto je možné vybrat si jednu z nabízených barev moření dřeva. K tomu si můžete zvolit i barvu potahu sedáku.

Jídelní židle Hana
1 690 Kč

Dřevěná jídelní židle Latafa

Pořiďte si jídlení židli Latafa, která je typickým představitelem kvalitního dřevěného nábytku. Konstrukci si můžete nechat namořit do požadovaného odstínu.

Dřevěná jídelní židle Latafa
890 Kč

Jídelní židle Stela

Díky jídelní židli Stela se obyčejná večeře protáhne v celovečerní debatu. Vyrobená z masivu olše a opatřená bezbarvým a zdravotně nezávadným lakem.

Jídelní židle Stela
2 444 Kč

Polstrovaná jídelní židle Ynez

Pořiďte si do vaší jídelny moderní jídelní židli Ynez, která dopřeje vašim hostům také pohodlné posezení. Potah je na výběr z mnoha látek i ekokůží.

Polstrovaná jídelní židle Ynez
1 301 Kč

Jídelní židle Lindy

Jídelní židle Lindy je vyrobena z odolného bukového masivu dostupného ve třech variantách moření. Nabízíme také pestrý vzorník potahových látek a ekokůží.

Jídelní židle Lindy
1 836 Kč

Jídelní židle čalouněná Lana

Jídelní židle Lana vyrobena z masivu buku v několika variantách moření. Polstrování sedáku a opěrky lze vybírat z pestrého vzorníku kvalitních látek i ekokůží.

Jídelní židle čalouněná Lana
1 885 Kč

Moderní jídelní židle z masivu buku Emanuela

Zpříjemněte si zážitky ze stolování pohodlným posezením. Na moderních jídelních židlích Emanuela bude dobře vám i hostům a všichni si nerušeně pochutnáte.

Moderní jídelní židle z masivu buku Emanuela
 
Strana 1 z 35
 
 
Jídelní židle
Židle má čtyři nohy, podsedák a opěradlo. Zdá se na první pohled, že výběr takové židličky bude lehký jako pírko. Ovšem skutečností je velký výběr barev, materiálů, tvarů a zákazník se pomalu mezi židlemi ztrácí. Do malého kuchyňského koutku je dobré volit židle lehčí a naopak do velké jídelny bychom doporučili masivní moderní židle s vyšším opěrákem.

Designově jsou krásné také čalouněné židle, které vyráběny z materiálů odolných proti otěru a zátěži. Hojně je používána speciální textilie, která bývá speciálně ošetřena proti skvrnám a tekutinám a je ji možné velice snadno čistit speciálními pěnami a prostředky na potahy, nikoli však vodou. Jinak je to se sedáky a návleky, které jednoduše sundáte a vyperete.

Další co byste měli vědět a prodejci vám to většinou nesdělí, je údržba. Plastové židle a kovové jídelní židle se čistí nejsnadněji, většinou vlhkým pouze hadříkem. Na dřevo již je vhodné použít speciální přípravky, které zakoupíte v každé drogerii. Stejně jako chemické neabrazivní prostředky, kterými se čistí čalounění a potahy.


 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.