Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární jídelní židle

1.
Populární Jídelní židle Irma
838 Kč
2.
Populární Jídelní židle Luca
1 759 Kč
3.
Populární Čalouněná jídelní židle Bold
2 321 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 33
 
 
838 Kč

Jídelní židle Irma

Konec kroucení se u stolu na špatné židli. Pohodlné usazení ke stolu je základem každého dobrého jídla. Jídelní židle Irma vám umocní zážitky ze stolování.

Jídelní židle Irma
1 759 Kč

Jídelní židle Luca

Usaďte rodinku i své hosty na komfortní čalouněné jídelní židle Luca. Každý bude mít dostatek pohodlí, dobrému chutnání a zábavě tak nebude nic bránit.

Jídelní židle Luca
2 321 Kč

Čalouněná jídelní židle Bold

Doplňte si jídelní stůl pohodlnými židlemi a vychutnejte si své dobroty ještě víc. Pořiďte si jídelní židle Bold s bukovou konstrukcí a čalouněným potahem.

Čalouněná jídelní židle Bold
1 909 Kč

Retro jídelní židle Lajla

Nevíte, na čem si posedět v kuchyni? Vsaďte na retro jídelní židle Lajla. Na pohodlném sedáku s opěrkou a s rukami na područkách se dobře uvelebí každý.

Retro jídelní židle Lajla
931 Kč

Jídelní židle Hana

Jídelní židle je vyrobena z masivu buku. Proto je možné vybrat si jednu z nabízených barev moření dřeva. K tomu si můžete zvolit i barvu potahu sedáku.

Jídelní židle Hana
1 629 Kč

Dřevěná jídelní židle s područkami Mahana

Pořiďte si do vaší jídelny či kuchyně pohodlnou jídelní židli Mahana s komfortními područkami. Židle je vyrobena z masivu buku a na výběr je několik moření.

Dřevěná jídelní židle s područkami Mahana
1 319 Kč

Jídelní židle Lindy

Jídelní židle Lindy je vyrobena z odolného bukového masivu dostupného ve třech variantách moření. Nabízíme také pestrý vzorník potahových látek a ekokůží.

Jídelní židle Lindy
1 861 Kč

Jídelní židle čalouněná Lana

Jídelní židle Lana vyrobena z masivu buku v několika variantách moření. Polstrování sedáku a opěrky lze vybírat z pestrého vzorníku kvalitních látek i ekokůží.

Jídelní židle čalouněná Lana
2 477 Kč

Polstrovaná jídelní židle Ynez

Pořiďte si do vaší jídelny moderní jídelní židli Ynez, která dopřeje vašim hostům také pohodlné posezení. Potah je na výběr z mnoha látek i ekokůží.

Polstrovaná jídelní židle Ynez
919 Kč

Jídelní židle Stela

Díky jídelní židli Stela se obyčejná večeře protáhne v celovečerní debatu. Vyrobená z masivu olše a opatřená bezbarvým a zdravotně nezávadným lakem.

Jídelní židle Stela
1 885 Kč

Moderní jídelní židle z masivu buku Emanuela

Zpříjemněte si zážitky ze stolování pohodlným posezením. Na moderních jídelních židlích Emanuela bude dobře vám i hostům a všichni si nerušeně pochutnáte.

Moderní jídelní židle z masivu buku Emanuela
1 861 Kč

Jídelní židle Tanya

Jídelní židle Tanya je měkce polstrovaná a potah můžete vybírat z několika barevných látek a ekokůží. Nohy židle jsou také na výběr z několika variant moření.

Jídelní židle Tanya
 
Strana 1 z 33
 
 
Jídelní židle
Židle má čtyři nohy, podsedák a opěradlo. Zdá se na první pohled, že výběr takové židličky bude lehký jako pírko. Ovšem skutečností je velký výběr barev, materiálů, tvarů a zákazník se pomalu mezi židlemi ztrácí. Do malého kuchyňského koutku je dobré volit židle lehčí a naopak do velké jídelny bychom doporučili masivní moderní židle s vyšším opěrákem.

Designově jsou krásné také čalouněné židle, které vyráběny z materiálů odolných proti otěru a zátěži. Hojně je používána speciální textilie, která bývá speciálně ošetřena proti skvrnám a tekutinám a je ji možné velice snadno čistit speciálními pěnami a prostředky na potahy, nikoli však vodou. Jinak je to se sedáky a návleky, které jednoduše sundáte a vyperete.

Další co byste měli vědět a prodejci vám to většinou nesdělí, je údržba. Plastové židle a kovové jídelní židle se čistí nejsnadněji, většinou vlhkým pouze hadříkem. Na dřevo již je vhodné použít speciální přípravky, které zakoupíte v každé drogerii. Stejně jako chemické neabrazivní prostředky, kterými se čistí čalounění a potahy.


 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.