Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 0
 
1
 
 
 
Strana 1 z 0
 
1
 
 
Kancelářský nábytek

V kanceláři pracujete velkou část dne a věřím tomu, že všichni si nemůžeme dovolit špičkové vybavení a zároveň nábytek šetrný našemu zdraví. Správný kancelářský nábytek by měl dobře fungovat a hlavně vypadat dobře. Jak si myslíte, že by se vám pracovalo ve špatně zařízené místnosti? Snažte se vyvatovat tmavým barvám, neboť právě ty jsou slušným krokem do pekla. Naopak pozitivně vás naladí osvedčená bledě modrá, bílá a zelená.

Sedací nábytek do kanceláře

Práce v kanceláři si vyžaduje dobrou investici do kvalitní židle. U kancelářské židle je velice důležité dynamické sezení neboli možnost měnit sklon sezení. Nechcete-li si oddělat páteř a není vám jedno, co s vámi bude za dvacet let, vyberte si takovou židli, která poskytne páteři oporu. Při sezení je dobré myslet i na své ruce a nohy. Napětí v zápěstí, loktech i ramenech snížíte podvěsnou klávesnici s područkou. Dělá-li vám problém dosáhnout nohama na zem, máte pravděpodobně špatnou výšku vašeho stolu. Nemáte náhodou již problémy s otoky nohou? Nevyhnete se ani špatnému prokrvování a tvorbě křečových žil.

Kancelářské stoly

V kanceláři nesmí zajisté chybět pracovní stůl! Ten by měl být dostatečně vysoký a přitom dodržet pravidla ergonomie, především správný odstup mezi sedákem židle a pracovní deskou stolu, který by měl být mezi 27 – 29 cm. Při výběru materiálu si rovnou zapomeňte na sklo, které na stůl v žádném případě nepatří. Bude studené na dotek a může tvořit nepříjemné odlesky světla. Nezapomínejte na možnost snadného připojení na elektrickou či počítačovou síť. Ideální řešení představuje výklopná kabelová průchodka, pod kterou jsou umístěny zásuvky či konektory. Dobře rozmyslete počet zásuvek, a to protože moderní techniky, kterou používáme, je a bude stále více.

Úložné prostory

Plno dokumentů v kanceláři, ale i domácí pracovně... no znáte to. Jak je všechny ale archivovat či uklidit? Z pohledu zaměstnance se jedná asi nejběžnější a důležitou část kanceláře, neměl by se tedy jejich výběr podceňovat. Nevybírejte pouze podle úložného místa, ale zaměřte se i na to, zda jsou pro vás lepší otevřené či zavřené komody. Zajímavé jsou pojízdné úložné kontejnery, které můžete šoupnout hned vedle stolu a získáte tak šikovného putovního pomocníka, díky kterému budete mít vše ihned po ruce.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.