Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární kancelářský nábytek

1.
Populární Stojan na CD Karmen
477 Kč
2.
Populární Šuplíkový kontejner na kolečkách Monita
2 317 Kč
3.
Populární Pracovna Gladys
10 616 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 14
 
 
477 Kč

Stojan na CD Karmen

Vysoký stojan na CD nosiče je vybaven plastovými drážky, díky nimž je ukládání vašich CD nebo DVD jednoduší, pohodlnější a nehrozí odření obalu nosičů.

Stojan na CD Karmen
2 317 Kč

Šuplíkový kontejner na kolečkách Monita

Moderní šuplíkový kontejner Monita je vybaven bezúchytovým systémem otevírání zásuvek. Praktická kolečka umožňují snadné přemísťování po kanceláři.

Šuplíkový kontejner na kolečkách Monita
10 616 Kč

Pracovna Gladys

Zvládněte všechny povinnosti v domácí pracovně Gladys. Tvoří ji psací stůl, vitrína a komoda. Vyberte si odstín nábytku, aby ladil s dalším interiérem.

Pracovna Gladys
36 450 Kč

Pracovna Sokrat

Přemýšlíte, jak si pracovní povinnosti nejvíc užít? Pracujte z místa, jako je pracovna Sokrat. Díky zdobenému a praktickému nábytku si práci zamilujete.

Pracovna Sokrat
37 263 Kč

Pracovna Lord

Nejen k odpočinku, ale také k práci potřebujete vhodné místo. Pořiďte si pracovnu Lord a získejte psací stůl se židlí, 2 vitríny, policový regál a vitrínu.

Pracovna Lord
12 904 Kč

Pracovna Korvin 1

Pracujete občas z domova? Vytvořte si hezké místečko na zvládnutí všech povinností. V domácí pracovně Korvin 1 vám budou úkoly pěkně rychle odsýpat.

Pracovna Korvin 1
14 485 Kč

Pracovna Korvin 2

Užívejte si práci z domu. Pořiďte si pracovnu Korvin 2, ve které budete mít klid a po ruce všechny podklady. Všechny povinnosti tak hravě vyřídíte.

Pracovna Korvin 2
30 723 Kč

Pracovna Regiana

Máte to štěstí a můžete vykonávat svou práci z domu? Pak se neobejdete bez nábytku do pracovny Regiana. Součástí je rohový psací stůl s kontejnerem.

Pracovna Regiana
36 932 Kč

Pracovna Forge

Chcete dobře vybavit svou pracovnu a vytvořit v ní rozsáhlou knihovnu? Pracovna Forge vám mimo jiné nabídne 4 regály, pro knihomolské účely jako stvořené.

Pracovna Forge
89 158 Kč

Pracovna Komtesa

Design je vytvořen, příběhy jednotlivých kusů nábytku čekají na vás. Veselý, bláznivý nebo plný odvahy - vtiskněte věcem svůj příběh v pracovně Komtesa.

Pracovna Komtesa
12 091 Kč

Moderní kancelářská židle Regína 1

Designová židle Regína 1 je opatřena šedým hliníkovým křížem. Dopřejte si pohodlí na speciálně tvarovaném sedáku, který uleví vašim zádům při práci.

Moderní kancelářská židle Regína 1
9 625 Kč

Nábytek do pracovny Diandra

Nosíte si práci domů? Pořiďte si moderní nábytek do pracovny Diandra a už se nebudete okrádat o volný čas, všechny povinnosti totiž rychle zvládnete.

Nábytek do pracovny Diandra
 
Strana 1 z 14
 
 
Kancelářský nábytek

V kanceláři pracujete velkou část dne a věřím tomu, že všichni si nemůžeme dovolit špičkové vybavení a zároveň nábytek šetrný našemu zdraví. Správný kancelářský nábytek by měl dobře fungovat a hlavně vypadat dobře. Jak si myslíte, že by se vám pracovalo ve špatně zařízené místnosti? Snažte se vyvatovat tmavým barvám, neboť právě ty jsou slušným krokem do pekla. Naopak pozitivně vás naladí osvedčená bledě modrá, bílá a zelená.

Sedací nábytek do kanceláře

Práce v kanceláři si vyžaduje dobrou investici do kvalitní židle. U kancelářské židle je velice důležité dynamické sezení neboli možnost měnit sklon sezení. Nechcete-li si oddělat páteř a není vám jedno, co s vámi bude za dvacet let, vyberte si takovou židli, která poskytne páteři oporu. Při sezení je dobré myslet i na své ruce a nohy. Napětí v zápěstí, loktech i ramenech snížíte podvěsnou klávesnici s područkou. Dělá-li vám problém dosáhnout nohama na zem, máte pravděpodobně špatnou výšku vašeho stolu. Nemáte náhodou již problémy s otoky nohou? Nevyhnete se ani špatnému prokrvování a tvorbě křečových žil.

Kancelářské stoly

V kanceláři nesmí zajisté chybět pracovní stůl! Ten by měl být dostatečně vysoký a přitom dodržet pravidla ergonomie, především správný odstup mezi sedákem židle a pracovní deskou stolu, který by měl být mezi 27 – 29 cm. Při výběru materiálu si rovnou zapomeňte na sklo, které na stůl v žádném případě nepatří. Bude studené na dotek a může tvořit nepříjemné odlesky světla. Nezapomínejte na možnost snadného připojení na elektrickou či počítačovou síť. Ideální řešení představuje výklopná kabelová průchodka, pod kterou jsou umístěny zásuvky či konektory. Dobře rozmyslete počet zásuvek, a to protože moderní techniky, kterou používáme, je a bude stále více.

Úložné prostory

Plno dokumentů v kanceláři, ale i domácí pracovně... no znáte to. Jak je všechny ale archivovat či uklidit? Z pohledu zaměstnance se jedná asi nejběžnější a důležitou část kanceláře, neměl by se tedy jejich výběr podceňovat. Nevybírejte pouze podle úložného místa, ale zaměřte se i na to, zda jsou pro vás lepší otevřené či zavřené komody. Zajímavé jsou pojízdné úložné kontejnery, které můžete šoupnout hned vedle stolu a získáte tak šikovného putovního pomocníka, díky kterému budete mít vše ihned po ruce.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.