Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární koupelnový nábytek

1.
Populární Zrcadlová koupelnová skříňka Horace
1 021 Kč
2.
Populární Spodní skříňka Velena
1 508 Kč

Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 17
 
 
1 021 Kč

Zrcadlová koupelnová skříňka Horace

Kompaktní skříňka se zrcadlem Horace v dekoru dub vás potěší nejen příjemným rozložením polic, ale i odolným materiálem, vhodným pro nenáročnou údržbu.

Zrcadlová koupelnová skříňka Horace
1 508 Kč

Spodní skříňka Velena

Kam s šampony či mýdly vyskládanými po celé koupelně? Mějte vše hezky pohromadě ve spodní skříňce Velena. Praktickým doplňkem oživíte i vaši koupelnu.

Spodní skříňka Velena
438 Kč

Koupelnové zrcadlo s policemi Kirsty 1

Zaspali jste? Rychlou přípravu do práce lépe zvládnete díky zrcadlu do koupelny Kirsty 1 s policemi na hřeben a kartáčky. Vypadejte úžasně, i když pospícháte.

Koupelnové zrcadlo s policemi Kirsty 1
1 021 Kč

Skříňka se zrcadlem Horace - bílá

Koukáte se do zrcadla a zjistíte, že by váš make-up potřeboval doladit? Skříňka se zrcadlem Horace ukáže, jak vám to sluší a najdete v ní vše pro úpravu.

Skříňka se zrcadlem Horace - bílá
1 642 Kč

Úzká vysoká skříňka Arion 1

Nahoře kosmetika, dole čistící prostředky a uprostřed třeba poskládané ručníky. Ve vysoké koupelnové skříňce Arion 1 budete mít po ruce vše potřebné.

Úzká vysoká skříňka Arion 1
1 277 Kč

Široká koupelnová skříňka Arion 4

Umyvadlo už je zaskládané kartáčky, mýdlem i odloženým holícím strojkem? Pořiďte si širokou koupelnovou skříňku Arion 4 a mějte v ní vše hezky schované.

Široká koupelnová skříňka Arion 4
5 302 Kč

Koupelnová sestava Elenia bbl 2

Závěsný nábytek do koupelny Elenia 2 máte k dispozici ve svěžím bílém provedení. Úložný prostor tvoří především police. Součástí je také zrcadlová skříňka.

Koupelnová sestava Elenia bbl 2
438 Kč

Policové zrcadlo Horace 2

Kompaktní nástěnné zrcadlo Horace 2 díky použitému materiálu snadno udržíte čisté. Je vybaveno postranními policemi. Vyberte si ze dvou odstínů.

Policové zrcadlo Horace 2
815 Kč

Skříňka pod umyvadlo Marisol

Odpadní vývod ze starého umyvadla a rozházené saponáty už nebudou hyzdit vaši koupelnu. Vše elegantně schováte do závěsné skříňky pod umyvadlo Marisol.

Skříňka pod umyvadlo Marisol
2 870 Kč

Nábytek do mini koupelny Horace 1

Dopřejte si svěží malou koupelnu, kterou snadno vytřete. Zavěste na stěnu koupelnový nábytek Horace 1 a nikdy vám nezateče voda pod skříně.

Nábytek do mini koupelny Horace 1
2 639 Kč

Vysoká koupelnová skříňka Velena

Do vysoké koupelnové skříňky Velena umístíte spoustu věcí, je totiž vybavena klasickými skříňkami s policemi i praktickým šuplíkem. Využijte její prostor.

Vysoká koupelnová skříňka Velena
6 299 Kč

Koupelnový nábytek Demario - bílá / bílý lesk

Přemýšlíte o nové výbavě koupelny? Koupelnový nábytek Demario je pro vás jako stvořený. Svou elegancí vaše místo každodenní hygieny pořádně prosvítí.

Koupelnový nábytek Demario - bílá / bílý lesk
 
Strana 1 z 17
 
 
Koupelnový nábytek
Nejen zrcadlo, ale i koupelnový nábytek přirozeně patří do koupelny. Ten má schopnost výrazně pozitivně ovlivnit její praktickou a funkční stránku. V koupelně ním totiž vytvoříte efektní úložná místa, které se vám budou opravdu hodit. Určitě znáte přeplněnou vanu všelijakými sprchovými gely, šampóny a kosmetikou, která vám neustále padá do vany či sprchového koutku.

Vládne-li u vás ženská ruka, o to hůře a
tak čisticí prostředky či ručníky je prostě nejlepší skladovat přímo v místnosti, kde se používají nejčastěji a mít je rovnou na dosah. U nás si i vy můžete výhodně koupit koupelnový nábytek, a to z množství zajímavých provedení a barevných kombinací. Vyberete si bez ohledu na váš styl či aktuální zařízení vaší koupelny a nechte se unášet Vaší fantazií.

Z praktického hlediska
Nejlépe vy víte, kolik toho potřebujete uskladnit a také podle toho vybírejte vhodnou hloubku nábytku. Standardem je považováno 45-50cm. Závěsný nábytek je výhodný v menších prostorách či bytech a nábytek na kolečkách je vkusný a lze ho použít téměř kdekoliv.

Z jakého materiálu?
Dnes jsou technologie vyspělé na takové úrovni, že lecko ani nepozná, z jakého materiálu je nábytek vyráběn. Jedná-li se o přírodní dřevo či lepenou desku. Od toho se odvíjí potom samozřejmě cena a nároky na údržbu. Všechny druhy materiálu výrobce většinou upraví tak, aby i ve vlhké koupelně vydrželi mnoho let. Nábytek do koupelny se nejčastěji vyrábí z LTD (laminovaná dřevotřísková deska) a MDF (slisovaná jemná dřevěná drť tmelená pryskyřicí)... Chcete-li ale kvalitní přírodní dřevo, vybírejte nábytek z tropických dřevin, který si
s vlhkostí krásně poradí.

Zkontrolujte lepené spoje a hrany
Objednaný nábytek vám přiveze dodavatel po dílech! Složit si ho budete muset sami, nebo vám s tím pomohou známí. Podle přiloženého montážního návodu vše zvládnete... ale dávejte si pozor na drobné detaily, jakými jsou např. hrany a spoje mezi díly, kudy vniká do nábytku vlhko a voda, které pak způsobují bobtnání a rozklížení materiálu. Ujistěte se, že jste při montáži vše provedli správně a veškeré díly vám perfektně na sebe sedí.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.