Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 0
 
1
 
 
 
Strana 1 z 0
 
1
 
 
Koupelnový nábytek
Nejen zrcadlo, ale i koupelnový nábytek přirozeně patří do koupelny. Ten má schopnost výrazně pozitivně ovlivnit její praktickou a funkční stránku. V koupelně ním totiž vytvoříte efektní úložná místa, které se vám budou opravdu hodit. Určitě znáte přeplněnou vanu všelijakými sprchovými gely, šampóny a kosmetikou, která vám neustále padá do vany či sprchového koutku.

Vládne-li u vás ženská ruka, o to hůře a
tak čisticí prostředky či ručníky je prostě nejlepší skladovat přímo v místnosti, kde se používají nejčastěji a mít je rovnou na dosah. U nás si i vy můžete výhodně koupit koupelnový nábytek, a to z množství zajímavých provedení a barevných kombinací. Vyberete si bez ohledu na váš styl či aktuální zařízení vaší koupelny a nechte se unášet Vaší fantazií.

Z praktického hlediska
Nejlépe vy víte, kolik toho potřebujete uskladnit a také podle toho vybírejte vhodnou hloubku nábytku. Standardem je považováno 45-50cm. Závěsný nábytek je výhodný v menších prostorách či bytech a nábytek na kolečkách je vkusný a lze ho použít téměř kdekoliv.

Z jakého materiálu?
Dnes jsou technologie vyspělé na takové úrovni, že lecko ani nepozná, z jakého materiálu je nábytek vyráběn. Jedná-li se o přírodní dřevo či lepenou desku. Od toho se odvíjí potom samozřejmě cena a nároky na údržbu. Všechny druhy materiálu výrobce většinou upraví tak, aby i ve vlhké koupelně vydrželi mnoho let. Nábytek do koupelny se nejčastěji vyrábí z LTD (laminovaná dřevotřísková deska) a MDF (slisovaná jemná dřevěná drť tmelená pryskyřicí)... Chcete-li ale kvalitní přírodní dřevo, vybírejte nábytek z tropických dřevin, který si
s vlhkostí krásně poradí.

Zkontrolujte lepené spoje a hrany
Objednaný nábytek vám přiveze dodavatel po dílech! Složit si ho budete muset sami, nebo vám s tím pomohou známí. Podle přiloženého montážního návodu vše zvládnete... ale dávejte si pozor na drobné detaily, jakými jsou např. hrany a spoje mezi díly, kudy vniká do nábytku vlhko a voda, které pak způsobují bobtnání a rozklížení materiálu. Ujistěte se, že jste při montáži vše provedli správně a veškeré díly vám perfektně na sebe sedí.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.