Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární koupelnový nábytek

1.
Populární Zrcadlová koupelnová skříňka Horace
1 021 Kč
2.
Populární Úzká vysoká skříňka Arion 1
1 642 Kč
3.
Populární Spodní skříňka Velena
1 508 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 17
 
 
1 021 Kč

Zrcadlová koupelnová skříňka Horace

Kompaktní skříňka se zrcadlem Horace v dekoru dub vás potěší nejen příjemným rozložením polic, ale i odolným materiálem, vhodným pro nenáročnou údržbu.

Zrcadlová koupelnová skříňka Horace
1 642 Kč

Úzká vysoká skříňka Arion 1

Nahoře kosmetika, dole čistící prostředky a uprostřed třeba poskládané ručníky. Ve vysoké koupelnové skříňce Arion 1 budete mít po ruce vše potřebné.

Úzká vysoká skříňka Arion 1
1 508 Kč

Spodní skříňka Velena

Kam s šampony či mýdly vyskládanými po celé koupelně? Mějte vše hezky pohromadě ve spodní skříňce Velena. Praktickým doplňkem oživíte i vaši koupelnu.

Spodní skříňka Velena
1 021 Kč

Skříňka se zrcadlem Horace - bílá

Koukáte se do zrcadla a zjistíte, že by váš make-up potřeboval doladit? Skříňka se zrcadlem Horace ukáže, jak vám to sluší a najdete v ní vše pro úpravu.

Skříňka se zrcadlem Horace - bílá
6 299 Kč

Koupelnový nábytek Demario - bílá / bílý lesk

Přemýšlíte o nové výbavě koupelny? Koupelnový nábytek Demario je pro vás jako stvořený. Svou elegancí vaše místo každodenní hygieny pořádně prosvítí.

Koupelnový nábytek Demario - bílá / bílý lesk
5 302 Kč

Koupelnová sestava Elenia bbl 2

Závěsný nábytek do koupelny Elenia 2 máte k dispozici ve svěžím bílém provedení. Úložný prostor tvoří především police. Součástí je také zrcadlová skříňka.

Koupelnová sestava Elenia bbl 2
438 Kč

Koupelnové zrcadlo s policemi Kirsty 1

Zaspali jste? Rychlou přípravu do práce lépe zvládnete díky zrcadlu do koupelny Kirsty 1 s policemi na hřeben a kartáčky. Vypadejte úžasně, i když pospícháte.

Koupelnové zrcadlo s policemi Kirsty 1
815 Kč

Skříňka pod umyvadlo Marisol

Odpadní vývod ze starého umyvadla a rozházené saponáty už nebudou hyzdit vaši koupelnu. Vše elegantně schováte do závěsné skříňky pod umyvadlo Marisol.

Skříňka pod umyvadlo Marisol
438 Kč

Policové zrcadlo Horace 2

Kompaktní nástěnné zrcadlo Horace 2 díky použitému materiálu snadno udržíte čisté. Je vybaveno postranními policemi. Vyberte si ze dvou odstínů.

Policové zrcadlo Horace 2
1 277 Kč

Široká koupelnová skříňka Arion 4

Umyvadlo už je zaskládané kartáčky, mýdlem i odloženým holícím strojkem? Pořiďte si širokou koupelnovou skříňku Arion 4 a mějte v ní vše hezky schované.

Široká koupelnová skříňka Arion 4
2 639 Kč

Vysoká koupelnová skříňka Velena

Do vysoké koupelnové skříňky Velena umístíte spoustu věcí, je totiž vybavena klasickými skříňkami s policemi i praktickým šuplíkem. Využijte její prostor.

Vysoká koupelnová skříňka Velena
1 082 Kč

Horní koupelnová skříňka Demario

Pořiďte si prakticky řešenou koupelnovou skříňku Demario. Do polic za rovným zrcadlem se vám vejdou každodenní hygienické potřeby všech členů domácnosti.

Horní koupelnová skříňka Demario
 
Strana 1 z 17
 
 
Koupelnový nábytek
Nejen zrcadlo, ale i koupelnový nábytek přirozeně patří do koupelny. Ten má schopnost výrazně pozitivně ovlivnit její praktickou a funkční stránku. V koupelně ním totiž vytvoříte efektní úložná místa, které se vám budou opravdu hodit. Určitě znáte přeplněnou vanu všelijakými sprchovými gely, šampóny a kosmetikou, která vám neustále padá do vany či sprchového koutku.

Vládne-li u vás ženská ruka, o to hůře a
tak čisticí prostředky či ručníky je prostě nejlepší skladovat přímo v místnosti, kde se používají nejčastěji a mít je rovnou na dosah. U nás si i vy můžete výhodně koupit koupelnový nábytek, a to z množství zajímavých provedení a barevných kombinací. Vyberete si bez ohledu na váš styl či aktuální zařízení vaší koupelny a nechte se unášet Vaší fantazií.

Z praktického hlediska
Nejlépe vy víte, kolik toho potřebujete uskladnit a také podle toho vybírejte vhodnou hloubku nábytku. Standardem je považováno 45-50cm. Závěsný nábytek je výhodný v menších prostorách či bytech a nábytek na kolečkách je vkusný a lze ho použít téměř kdekoliv.

Z jakého materiálu?
Dnes jsou technologie vyspělé na takové úrovni, že lecko ani nepozná, z jakého materiálu je nábytek vyráběn. Jedná-li se o přírodní dřevo či lepenou desku. Od toho se odvíjí potom samozřejmě cena a nároky na údržbu. Všechny druhy materiálu výrobce většinou upraví tak, aby i ve vlhké koupelně vydrželi mnoho let. Nábytek do koupelny se nejčastěji vyrábí z LTD (laminovaná dřevotřísková deska) a MDF (slisovaná jemná dřevěná drť tmelená pryskyřicí)... Chcete-li ale kvalitní přírodní dřevo, vybírejte nábytek z tropických dřevin, který si
s vlhkostí krásně poradí.

Zkontrolujte lepené spoje a hrany
Objednaný nábytek vám přiveze dodavatel po dílech! Složit si ho budete muset sami, nebo vám s tím pomohou známí. Podle přiloženého montážního návodu vše zvládnete... ale dávejte si pozor na drobné detaily, jakými jsou např. hrany a spoje mezi díly, kudy vniká do nábytku vlhko a voda, které pak způsobují bobtnání a rozklížení materiálu. Ujistěte se, že jste při montáži vše provedli správně a veškeré díly vám perfektně na sebe sedí.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.