Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární kuchyňské linky

1.
Populární Kuchyňská linka Nikoleta
10 240 Kč
2.
Populární Kuchyňská linka Emelin
14 620 Kč
3.
Populární Kuchyňská linka Salome
8 729 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 5
 
 
10 240 Kč

Kuchyňská linka Nikoleta

Stylová kuchyňská linka Nikoleta v elegantním dvoubarevném dekoru. Její součástí je několik různorodých skříněk pro uložení nádobí i surovin všeho druhu.

Kuchyňská linka Nikoleta
14 620 Kč

Kuchyňská linka Emelin

Vařte s radostí. Kupte si kuchyňskou linku Emelin a vaše kulinářské speciality dostanou nový rozměr. Na vašich dobrotách si pochutná celá rodina i hosté.

Kuchyňská linka Emelin
8 729 Kč

Kuchyňská linka Salome

Musíte každý den nakrmit několik hladových krků? Pořiďte si kuchyňskou linku Salome, ve které vám práce půjde od ruky a vaše strávníky vždy dobře nasytíte.

Kuchyňská linka Salome
4 485 Kč

Mini komplet kuchyně Kuiri 2

Zařiďte si kuchyňský kout a kupte si mini komplet kuchyně Kuiri 2, který pozvedne vaši malou domácnost. Ze 2 barevných variant si zvolte tu správnou.

Mini komplet kuchyně Kuiri 2
1 940 Kč

Rohová kuchyňská skříňka Kuiri 9 - pravá

Nenechte, aby kout bránil vaší kuchyňské lince v růstu! Pořiďte si rohovou kuchyňskou skříňku Kuiri 9, v níž využijete úložný prostor s praktickou policí.

Rohová kuchyňská skříňka Kuiri 9 - pravá
6 727 Kč

Kuchyňská linka Kuiri 1

Využijte množství různých přihrádek elegantní kuchyňské linky Kuiri 1. Okouzlí vás svým designem ale i kvalitou zpracování. Vyberte si ze dvou barev.

Kuchyňská linka Kuiri 1
31 214 Kč

Rohová kuchyňská linka Nazira 3

Udělejte si ty nejlepší pokrmy v příjemném prostředí. Pořiďte si rohovou kuchyňskou linku Nazira 3 a váš kuchařský um pokročí na další, vyšší úroveň.

Rohová kuchyňská linka Nazira 3
12 015 Kč

Kuchyňská linka Avelin

Chcete, aby si rodinka dobře pochutnala? Uvařte jim oblíbené jídlo na kuchyňské lince Avelin. V příjemnějším prostředí získá vaše specialita nový rozměr.

Kuchyňská linka Avelin
9 310 Kč

Kuchyňská linka Albano

Uvařte si jako mistr. Pořiďte si kuchyňskou linku Albano a užívejte si prohazování pánví, krájeni paprik, solení voňavých pokrmů a zkoušení nových receptů.

Kuchyňská linka Albano
9 780 Kč

Kuchyňská linka Maron

Chcete si vaření pro vaše milované více užívat? Pořiďte si kuchyňskou linku Maron. Díky praktickým skříňkám budete mít vše po ruce a rodina si pochutná.

Kuchyňská linka Maron
21 098 Kč

Rohová kuchyňská linka Floreta 4

Přestaňte si vyčítat pozdní večeře způsobené chaosem v kuchyni. Práci vám usnadní moderní rohová kuchyňská linka Floreta 4. Sbohem, jídlo před spaním.

Rohová kuchyňská linka Floreta 4
9 435 Kč

Kuchyňská linka Zane

Chcete vařit pro svou rodinku s ještě větší radostí? Pořiďte si kuchyňskou linku Zane. Vaše dobroty všichni vychválí a vám se vrátí jen prázdné talíře.

Kuchyňská linka Zane
 
Strana 1 z 5
 
 
Kuchyňské linky

Při slově kuchyně se každému sbíhají sliny a představí si své oblíbené jídlo na jídelním stole. Bez šikovných rukou a kuchyňské linky by však jídlo nebylo uvařené. V naší nabídce sice nenajdete "šikovné ruce", ale za to bohatou nabídku kuchyňských linek. Podle Vaší představy a potřeby si určitě vyberete tu nejideálnější pro Vaši domácnost.

Pokud nejste finančně omezeni, máte možnost si vybrat kuchyňskou linku dle Vašich představ, doporučujeme abyste sáhli po kompletní sestavě.

Prostor rozhoduje

Jak velký prostor chcete v kuchyni obětovat? Na velikosti opravdu záleží a mnoho lidí udělá při návrhu kuchyně chybu. Je pravda, že v místnosti 2 x 2 m není co řešit a budete vděční za malou kuchyňku s mini spotřebiči. U velkých kuchyní si můžeme dovolit i kuchyňský ostrůvek s velkou pracovní plochou.

Velikost prostoru můžete opticky zvětšit vhodným výběrem barev do kuchyně. Máte malou kuchyni? Vyvarujte se tmavým barvám, prostor by se vám na oko ještě více zmenšil. Bílá kuchyňská linka a světlé stěny naopak opticky dodají celému prostoru na velikosti. U velké kuchyně je situace výrazně jednodušší. Můžete volit například módní červenou kuchyňskou linku se stěnami do bílé či černé barvy a další pestré kombinace.

Kuchyňská linka matná nebo lesklá?

Otázka, kterou si klade mnoho lidí... zvažují, zda vybrat kuchyňskou linku v lesklé či matné úpravě? Nehledejte na tom nic složitého, výběr je přeci jen na vás. Jedinou nevýhodou lesklých ploch je, že bývá vidět jakákoliv mastnota a nečistoty. Ovšem ani tato vada na kráse není vidět vy, rozhodující je úhel pohledu a tak né vždy uvidíte otisky prstů a šmouhy jsou na lesklém povrchu. Nemáte-li ale kuchyňskou linku přímo proti oknu či zdroji světla, nemusíte se neustálého čištění vůbec obávat.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.