Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární kuchyňský nábytek

1.
Populární Kuchyňská linka Nikoleta
9 760 Kč
2.
Populární Kuchyňská linka Emelin
13 925 Kč
3.
Populární Kuchyňský jídelní set Donald
9 148 Kč

Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 81
 
 
9 760 Kč

Kuchyňská linka Nikoleta

Stylová kuchyňská linka Nikoleta v elegantním dvoubarevném dekoru. Její součástí je několik různorodých skříněk pro uložení nádobí i surovin všeho druhu.

Kuchyňská linka Nikoleta
13 925 Kč

Kuchyňská linka Emelin

Vařte s radostí. Kupte si kuchyňskou linku Emelin a vaše kulinářské speciality dostanou nový rozměr. Na vašich dobrotách si pochutná celá rodina i hosté.

Kuchyňská linka Emelin
9 148 Kč

Kuchyňský jídelní set Donald

Udělejte si hezké místo na jídlo i v malé kuchyni. Kupte si jídelní set Donald, u kterého si všichni dobře posedí a váš výborný oběd bude o to víc chutnat.

Kuchyňský jídelní set Donald
404 Kč

Dřevěná barová stolička Bonita

Zvolte si jedno z mnoha barevných provedení barové stoličky Bonita. Je vyvedena v rustikálním designu masivu olše a snadno ji očistíte pouhým otřením.

Dřevěná barová stolička Bonita
4 093 Kč

Kulatý jídelní stůl Oliver

Kulatý jídelní stůl z tvrdého masivu buku Oliver skvěle doplní interier vaší menší kuchyně i prostorné jídelny. Vyberte si některou z barev moření.

Kulatý jídelní stůl Oliver
8 253 Kč

Jídelní set 4+1 Erling 1

Máte rádi bílý nábytek? Kupte si jídelní set Erling 1. Poseďte si pohodlně u dezertu po dlouhém rodinném obědě. Drobečky a kapky od vody pak snadno otřete.

Jídelní set 4+1 Erling 1
3 616 Kč

Rohová lavice Maria

Jak vyřešit nedostatek míst k sezení u jídelního stolu? Na rohové lavici Maria se v pohodě usadí děti i hosté a všichni si budou pochvalovat její pohodlí.

Rohová lavice Maria
11 458 Kč

Kuchyňská linka Savana

Vytvořte si doma příjemné prostředí, kde budete vytvářet ty nejlepší kulinářské výtvory. Moderní kuchyňská linka Savana v jednoduchém designu je to pravé.

Kuchyňská linka Savana
7 369 Kč

Jídelní set 4+1 Leroy

Moderní jídelní set tvoří stůl a 4 komfortní čalouněné židle. Pevná konstrukce jednotlivých komponentů vyrobena z tvarově a barevně neměnného lamina.

Jídelní set 4+1 Leroy
8 729 Kč

Kuchyňská linka Salome

Musíte každý den nakrmit několik hladových krků? Pořiďte si kuchyňskou linku Salome, ve které vám práce půjde od ruky a vaše strávníky vždy dobře nasytíte.

Kuchyňská linka Salome
4 485 Kč

Mini komplet kuchyně Kuiri 2

Zařiďte si kuchyňský kout a kupte si mini komplet kuchyně Kuiri 2, který pozvedne vaši malou domácnost. Ze 3 barevných variant si zvolte tu správnou.

Mini komplet kuchyně Kuiri 2
4 425 Kč

Rohová lavice AMIR

Elegantní rohová lavice v selském stylu je vyrobena z masivu Olše a můžete si vybrat z mnoha různobarevných druhů moření od světlých odstínů až po tmavé.

Rohová lavice AMIR
 
Strana 1 z 81
 
 
Kuchyňský nábytek

Kuchyně je to místo, kde se odehrává to největší umění. Každé ráno v ní snídáte, vaříte oběd a večeříte. Děláte jídlo hodiny jen kvůli tomu, že běháte z jednoho místa na druhé sem tam? Prostorná kuchyňská linka a police na kulinářské nádoby vám pomohou trochu se ve svém království orientovat.

Hledáte kuchyňskou linku, stůl se židlemi nebo jiný nábytek do kuchyně? Dáváte přednost kvalitnímu nábytku za krásné ceny? Dejte volný prostor svým dovednostem v kuchyni s našimi kuchyňskými sestavami výhodné jak pro začátečníky tak i pro pokročilé. Doporučujeme pouze kvalitní kuchyňský nábytek s přehledem pro vaření. Budete-li mít kuchyni podle svých představ, nebudete se muset nutit do vaření a dokonce mytí i úklid nádobí se poté z nutného stane radostí.

Údržba kuchyňského nábytku
Běžným používáním nábytku i nešetrným zacházením se spotřebiči se může stát, že se na vaší moderní lince objeví nějaký flek od mastnoty, špína nebo otisky prstů. Vyčistit špinavou vitrínu není žádný věda. Nedoporučujeme však používat agresivní lihové čístící prostředky nebo jiné drogistické přípravky, které by mohli poničit vnější část nábytku. Výhradně doporučujeme měkkou bavlněnou utěrku.

Výběr jídelní židle
Židle má čtyři nohy, podsedák a opěradlo. Zdá se na první pohled, že výběr takové židličky bude lehký jako pírko. Ovšem skutečností je velký výběr barev, materiálů, tvarů a zákazník se pomalu mezi židlemi ztrácí. Do malého kuchyňského koutku je dobré volit židle lehčí a naopak do velké jídelny bychom doporučili masivní moderní židle s vyšším opěrákem.

Designově jsou krásné také čalouněné židle, které vyráběny z materiálů odolných proti otěru a zátěži. Hojně je používána speciální textilie, která bývá speciálně ošetřena proti skvrnám a tekutinám a je ji možné velice snadno čistit speciálními pěnami a prostředky na potahy, nikoli však vodou. Jinak je to se sedáky a návleky, které jednoduše sundáte a vyperete.

Další co byste měli vědět a prodejci vám to většinou nesdělí, je údržba. Plastové židle a kovové jídelní židle se čistí nejsnadněji, většinou vlhkým pouze hadříkem. Na dřevo již je vhodné použít speciální přípravky, které zakoupíte v každé drogerii. Stejně jako chemické neabrazivní prostředky, kterými se čistí čalounění a potahy.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.