Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární ložnice

1.
Populární Ložnice Lettore
33 991 Kč
2.
Populární Moderní ložnice Veria bl
12 429 Kč
3.
Populární Ložnicová sestava Bertol
13 267 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 12
 
 
33 991 Kč

Ložnice Lettore

Chcete ložnici, ve které si budete připadat jako princezna na zámečku? Ložnice Lettore to pro vás zařídí, stylový interiér si zamilujete na první pohled.

Ložnice Lettore
12 429 Kč

Moderní ložnice Veria bl

Designově zajímavá ložnice Veria bl nalezne uplatnění téměř v každém moderním interiéru. Vyberte si rozměr postele a k ní i odpovídající matraci.

Moderní ložnice Veria bl
13 267 Kč

Ložnicová sestava Bertol

Vybavte si ložnici vším, co potřebujete, pouze pár kliknutími. Pořiďte si sestavu do ložnice Bertol. Využijte spoustu odkládacího i úložného prostoru.

Ložnicová sestava Bertol
13 023 Kč

Ložnicová sestava Veria bca

Vybavte si celou ložnici jen pár kliknutími. Objednejte si ložnicovou sestavu Veria. Budete klidně spát a využijete i spoustu úložného prostoru.

Ložnicová sestava Veria bca
11 893 Kč

Nábytek do ložnice Montes

Pořiďte si nábytek do ložnice Montes. Vyniká designem v kombinaci s praktičností. Udělejte si doma pohodové prostředí pro skvělý spánek a energická rána.

Nábytek do ložnice Montes
33 151 Kč

Ložnice Magnetus

Vyměňte omšelou ložnici z dob dávno minulých za novou. Buďte chvíli sobečtí a odměňte se za léta poctivé práce. Dopřejte si luxus ložnice Magnetus.

Ložnice Magnetus
28 325 Kč

Moderní nábytek do ložnice - sestava Amabel

Moderní nábytek do ložnice Amabel má pro vás noční stolky, čalouněné dvoulůžko, šatní skříň s posuvnými dveřmi a komodu. Vše je ve stylovém designu.

Moderní nábytek do ložnice - sestava Amabel
12 606 Kč

Sestava do ložnice Harald

Ložnicová sestava Harald v bílém provedení zahrnuje veškeré potřebné části pro kompletní vybavení vaší spací komnaty. Užívejte si příjemné vstávání i sny.

Sestava do ložnice Harald
30 737 Kč

Ložnicová sestava Mironel

Pořiďte si komfortní ložnicovou sestavu Mironel. V pohodlné posteli se vám bude dobře usínat, z komody a skříně si pak vždy vyberete ten správný oděv.

Ložnicová sestava Mironel
28 150 Kč

Nábytek do ložnice Represent

Chcete usínat a budit se v hezkém prostředí? Kupte si nábytek do ložnice Represent. Spát budete v pohodlné posteli, oblečení najdete v komodách a skříni.

Nábytek do ložnice Represent
27 742 Kč

Světlý nábytek do ložnice Sicilia

Moderní sestava nábytku do ložnice Sicilia vám zpříjemní každou noc. Využijte spousty odkládacích a úložných ploch. Vyberte si ideální rozměry postele.

Světlý nábytek do ložnice Sicilia
13 027 Kč

Bílá ložnice Veria boc

Bílá ložnice Veria boc působí čistým a vzdušným dojmem. Kromě manželské postele s nočními stolky najdete v sestavě také šatní skříň se zrcadlem a komodu.

Bílá ložnice Veria boc
 
Strana 1 z 12
 
 
Ložnice
Ložnice je důležitou místností, neboť právě zde po celodenní dřině v zaměstnání odpočíváme či relaxujeme. Tomu také odpovídá nábytek, kde například postel je jednou z nejdůležitějších a tak bychom měli jí měli při výběru věnovat dostatek času. Dále ji pak doplňují další úložné prostory – skříně, noční stolky, komody, nebo poličky.

Postel jako základní kámen
Mluvíme-li o nábytku do ložnice, rozhodujícím faktorem by měla být postel. Ta výrazně ovlivňuje kvalitu spánku. Budete-li kupovat celou ložnicovou sestavu, zaměřte se právě na postele. Nejběžnější rozměr pro jednu osobu je 90x200 cm a budete-li počítat ještě s někým, hledejte minimálně 180x200 nebo ideálně 200x200. Dobrý spánek si můžete také zajistit vhodným výběrem matrace. Nechcete-li si ponechat matraci kterou máte nyní, dejte svému tělu alespoň měsíc, než si zvykne na vlastnosti matrace nové... to se běžně projevuje na malé bolesti zad. Pohlídejte si také výšku postele, která by neměla být méně než 45cm nad zemí. Nejdůležitější parametry už víte a tak design a provedení dřeva necháváme na vás.

Výběr skříně
Jak vypadá správná šatní skříň a je její výběr opravdu tak složitý? Pokládáte si otázky, jaká bude ta pravá, aby svou velikostí a vzhledem nerušila klidnou atmosféru v ložnici, pro niž je důležitá útulnost mnohem více, než v ostatních místnostech v bytě? Ze strany materiálu je nejlepší volbou je zaručeně masivní dřevo, protože je kvalitní, odolné a pevné. Masivní skříně se nejčastěji dělají z borovice nebo smrku. Mimo přírodního odstínu dřeva, po kterém všichni touží, jsou ošetřeny lakem a lze je najít i v několika barevných provedeních. Oblíbené jsou z důvodu přírodní vůně dřeva a také tím, že jsou zdravotně nezávadné. Kvalita se těchto skříní se také projeví na ceně, a tak jsou tu levnější laminátové desky, které si mohou dovolit téměř všichni.

Noční stolky

Dalším dnes už běžným nábytkem jsou ložnicové noční stolky, na které si můžete odložit knihu, telefon či jiné příslušenství. Nejčastěji je jej vhodné pořídit současně s manželskou postelí. To ale není podmínkou a není jej problém dokoupit samostatně. V katalogu naleznete noční stolky vyrobeny z masivu nebo noční stolky z lamina, ty jsou cenově dostupnější a nabízí větší výběr.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.