Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární ložnice

1.
Populární Ložnice Lettore
33 991 Kč
2.
Populární Ložnicová sestava Bertol
13 267 Kč
3.
Populární Luxusní ložnice Magnetus
33 151 Kč

Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 10
 
 
33 991 Kč

Ložnice Lettore

Chcete ložnici, ve které si budete připadat jako princezna na zámečku? Ložnice Lettore to pro vás zařídí, stylový interiér si zamilujete na první pohled.

Ložnice Lettore
13 267 Kč

Ložnicová sestava Bertol

Vybavte si ložnici vším, co potřebujete, pouze pár kliknutími. Pořiďte si sestavu do ložnice Bertol. Využijte spoustu odkládacího i úložného prostoru.

Ložnicová sestava Bertol
33 151 Kč

Luxusní ložnice Magnetus

Vyměňte omšelou ložnici z dob nedávno minulých za novou. Buďte chvíli sobečtí a odměňte se za léta poctivé práce. Dopřejte si luxus ložnice Magnetus.

Luxusní ložnice Magnetus
13 023 Kč

Ložnicová sestava Veria bca

Vybavte si celou ložnici jen pár kliknutími. Objednejte si ložnicovou sestavu Veria. Budete klidně spát a využijete i spoustu úložného prostoru.

Ložnicová sestava Veria bca
12 598 Kč

Nábytek do ložnice Montes

Pořiďte si nábytek do ložnice Montes. Vyniká designem v kombinaci s praktičností. Udělejte si doma pohodové prostředí pro skvělý spánek a energická rána.

Nábytek do ložnice Montes
12 649 Kč

Sestava do ložnice Harald

Ložnicová sestava Harald v bílém provedení zahrnuje veškeré potřebné části pro kompletní vybavení vaší spací komnaty. Užívejte si příjemné vstávání i sny.

Sestava do ložnice Harald
28 325 Kč

Moderní nábytek do ložnice - sestava Amabel

Moderní nábytek do ložnice Amabel má pro vás noční stolky, čalouněné dvoulůžko, šatní skříň s posuvnými dveřmi a komodu. Vše je ve stylovém designu.

Moderní nábytek do ložnice - sestava Amabel
13 027 Kč

Moderní ložnice Veria bl

Designově zajímavá ložnice Veria bl nalezne uplatnění téměř v každém moderním interiéru. Vyberte si rozměr postele a k ní i odpovídající matraci.

Moderní ložnice Veria bl
28 150 Kč

Nábytek do ložnice Represent

Dejte stopku neklidnému spánku a probouzejte se ráno odpočatí. Pomocníkem vám bude sestava do ložnice Represent. Krom postele získáte i skříň a 2 komody.

Nábytek do ložnice Represent
30 737 Kč

Ložnicová sestava Mironel

Pořiďte si komfortní ložnicovou sestavu Mironel. V pohodlné posteli se vám bude dobře usínat, z komody a skříně si pak vždy vyberete ten správný oděv.

Ložnicová sestava Mironel
27 742 Kč

Nábytek do ložnice Sicilia 1

Moderní sestava nábytku do ložnice Sicilia 1 vám zpříjemní každou noc. Využijte spousty odkládacích a úložných ploch. Vyberte si ideální rozměry postele.

Nábytek do ložnice Sicilia 1
2 583 Kč

Kombinovaná komoda Dione 1 - dub san remo

Prostor na oblečení, ložní prádlo či deky se vždy hodí. Pořiďte si kombinovanou komodu Dione 1 a hned budete vědět, kam si všechen textil uložíte.

Kombinovaná komoda Dione 1 - dub san remo
 
Strana 1 z 10
 
 
Ložnice
Ložnice je důležitou místností, neboť právě zde po celodenní dřině v zaměstnání odpočíváme či relaxujeme. Tomu také odpovídá nábytek, kde například postel je jednou z nejdůležitějších a tak bychom měli jí měli při výběru věnovat dostatek času. Dále ji pak doplňují další úložné prostory – skříně, noční stolky, komody, nebo poličky.

Postel jako základní kámen
Mluvíme-li o nábytku do ložnice, rozhodujícím faktorem by měla být postel. Ta výrazně ovlivňuje kvalitu spánku. Budete-li kupovat celou ložnicovou sestavu, zaměřte se právě na postele. Nejběžnější rozměr pro jednu osobu je 90x200 cm a budete-li počítat ještě s někým, hledejte minimálně 180x200 nebo ideálně 200x200. Dobrý spánek si můžete také zajistit vhodným výběrem matrace. Nechcete-li si ponechat matraci kterou máte nyní, dejte svému tělu alespoň měsíc, než si zvykne na vlastnosti matrace nové... to se běžně projevuje na malé bolesti zad. Pohlídejte si také výšku postele, která by neměla být méně než 45cm nad zemí. Nejdůležitější parametry už víte a tak design a provedení dřeva necháváme na vás.


Úložný prostor
...

Výběr skříně
...

Noční stolky
...


 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.