Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární ložnice

1.
Populární Ložnicová sestava Bertol
14 124 Kč
2.
Populární Ložnice Lettore
33 991 Kč
3.
Populární Luxusní ložnice Magnetus
33 151 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 11
 
 
14 124 Kč

Ložnicová sestava Bertol

Vybavte si ložnici vším, co potřebujete, pouze pár kliknutími. Pořiďte si sestavu do ložnice Bertol. Využijte spoustu odkládacího i úložného prostoru.

Ložnicová sestava Bertol
33 991 Kč

Ložnice Lettore

Chcete ložnici, ve které si budete připadat jako princezna na zámečku? Ložnice Lettore to pro vás zařídí, stylový interiér si zamilujete na první pohled.

Ložnice Lettore
33 151 Kč

Luxusní ložnice Magnetus

Vyměňte omšelou ložnici z dob nedávno minulých za novou. Buďte chvíli sobečtí a odměňte se za léta poctivé práce. Dopřejte si luxus ložnice Magnetus.

Luxusní ložnice Magnetus
13 863 Kč

Ložnicová sestava Veria bca

Vybavte si celou ložnici jen pár kliknutími. Objednejte si ložnicovou sestavu Veria. Budete klidně spát a využijete i spoustu úložného prostoru.

Ložnicová sestava Veria bca
13 017 Kč

Nábytek do ložnice Montes

Pořiďte si ložnicovou sestavu Montes. Vyniká designem v kombinaci s praktičností. Udělejte si doma pohodové prostředí pro skvělý spánek a energická rána.

Nábytek do ložnice Montes
13 867 Kč

Moderní ložnice Veria bl

Designově zajímavá ložnice Veria bl nalezne uplatnění téměř v každém moderním interiéru. Vyberte si rozměr postele a k ní i odpovídající matraci.

Moderní ložnice Veria bl
12 956 Kč

Sestava do ložnice Harald

Ložnicová sestava Harald v bílém provedení zahrnuje veškeré potřebné části pro kompletní vybavení vaší spací komnaty. Užívejte si příjemné vstávání i sny.

Sestava do ložnice Harald
29 531 Kč

Nábytek do ložnice Sicilia 1

Moderní sestava nábytku do ložnice Sicilia 1 vám zpříjemní každou noc. Využijte spousty odkládacích a úložných ploch. Vyberte si ideální rozměry postele.

Nábytek do ložnice Sicilia 1
28 150 Kč

Nábytek do ložnice Represent

Dejte stopku neklidnému spánku a probouzejte se ráno odpočatí. Pomocníkem vám bude sestava do ložnice Represent. Krom postele získáte i skříň a 2 komody.

Nábytek do ložnice Represent
62 199 Kč

Ložnice Celie 1

Nemusíte zakoušet nepohodlí, abyste posléze ocenili to příjemné. Vyberte si útulnou ložnici rovnou. Co třeba sestavu Celie 1. Vyberte si ze 3 provedení.

Ložnice Celie 1
29 393 Kč

Ložnice Sicilia 2

Toužíte po elegantní stylové ložnici? Pořiďte si moderní ložnici Sicilia 2. Na posteli se krásně vyspíte, v komodě a skříni pak budete mít všechny svršky.

Ložnice Sicilia 2
2 749 Kč

Elegantní komoda Dione 1 - dub san remo

Hledáte komodu do ložnice, obýváku či kanceláře a nikde nevidíte tu pravou? Řešením je komoda Dione 1, je elegantní, prostorná a z odolného materiálu.

Elegantní komoda Dione 1 - dub san remo
 
Strana 1 z 11
 
 
Ložnice
Ložnice je důležitou místností, neboť právě zde po celodenní dřině v zaměstnání odpočíváme či relaxujeme. Tomu také odpovídá nábytek, kde například postel je jednou z nejdůležitějších a tak bychom měli jí měli při výběru věnovat dostatek času. Dále ji pak doplňují další úložné prostory – skříně, noční stolky, komody, nebo poličky.

Postel jako základní kámen
Mluvíme-li o nábytku do ložnice, rozhodujícím faktorem by měla být postel. Ta výrazně ovlivňuje kvalitu spánku. Budete-li kupovat celou ložnicovou sestavu, zaměřte se právě na postele. Nejběžnější rozměr pro jednu osobu je 90x200 cm a budete-li počítat ještě s někým, hledejte minimálně 180x200 nebo ideálně 200x200. Dobrý spánek si můžete také zajistit vhodným výběrem matrace. Nechcete-li si ponechat matraci kterou máte nyní, dejte svému tělu alespoň měsíc, než si zvykne na vlastnosti matrace nové... to se běžně projevuje na malé bolesti zad. Pohlídejte si také výšku postele, která by neměla být méně než 45cm nad zemí. Nejdůležitější parametry už víte a tak design a provedení dřeva necháváme na vás.


Úložný prostor
...

Výběr skříně
...

Noční stolky
...


 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.