Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární obývací sestavy a stěny

1.
Populární Moderní obývací sestava Astor 2
21 850 Kč
2.
Populární Obývací stěna Magnolia 1
15 984 Kč
3.
Populární Obývací sestava Kobe
11 473 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 21
 
 
21 850 Kč

Moderní obývací sestava Astor 2

Obývací sestava Astor 2 v provedení wenge + černé sklo je tvořena prosklenou vitrínou, TV stolkem a policí. Váš interiér zútulní zářivé LED osvětlení.

Moderní obývací sestava Astor 2
15 984 Kč

Obývací stěna Magnolia 1

Moderní obývací stěna Magnolia 1 ve dvou barevných provedeních. Součástí je LED osvětlení prosklených částí, které naplní váš interiér útulnou atmosférou.

Obývací stěna Magnolia 1
11 473 Kč

Obývací sestava Kobe

Obývací sestava Kobe vám se dvěma vitrínami, televizním stolkem a komodou udělá z obýváku moderní až futuristickou domácnost. Vyberte si barevné provedení.

Obývací sestava Kobe
29 878 Kč

Obývací pokoj Lettore

Jste milovníky sametově bílé barvy a vytříbeného stylu? Obývací pokoj Lettore si zamilujete. Potěší vás atraktivním designem a množstvím úložného prostoru.

Obývací pokoj Lettore
16 044 Kč

Obývací sestava Nerida

Zkrášlete svůj obývák obývací sestavou Nerida. Ve skříni, komodách či na policích najdete spoustu míst na vystavení cenností i uložení všeho potřebného.

Obývací sestava Nerida
37 603 Kč

Obývací stěna Marien 4 - bílý lesk

Toužíte po proměně vašeho obýváku? Vezměte to od základů a vybavte jej obývací sestavou Marien 4, která splní všechny vaše představy o moderním interiéru.

Obývací stěna Marien 4 - bílý lesk
26 031 Kč

Obývací sestava Kylen 2

Vdechněte své domácnosti styl a pořiďte si obývací sestavu Kylen 2. Využijte spoustu odkládacích i úložných ploch jako skrýš nebo k vystavení dekorací.

Obývací sestava Kylen 2
19 226 Kč

Obývací pokoj Greta 1

Moderní obývací sestava Greta 1 je barevně vyvážená, má moderní vzhled. Jednotlivé díly si sestavte dle vlastních představ.

Obývací pokoj Greta 1
35 436 Kč

Bílý obývací pokoj Blanc

Prožívejte každodenní chvíle rodinné pohody v obývacím pokoji Blanc s moderním nábytkem v příjemném bílém odstínu. Potěší vás atraktivitou i praktičností.

Bílý obývací pokoj Blanc
4 103 Kč

Obývací stěna Sigma 1

Potřebuje váš obývák změnu? Obývací stěna Sigma 1 je jasnou volbou. Jednotlivé části soupravy nabízí možná zajímavější pohled a užitek než televize.

Obývací stěna Sigma 1
10 782 Kč

Sektorová obývací stěna Tariba 2

Pořiďte si domů moderní obývací stěnu Tariba 2. Ukryjete do ní spoustu věcí, které nemají být vidět. Ty, které si vystavíte, máte možnost ještě nasvítit.

Sektorová obývací stěna Tariba 2
7 288 Kč

Tmavá obývací stěna Randy

Už se ani netěšíte na večerní relax, protože vás ruší nevzhledný interiér obýváku? Pořiďte si moderní obývací stěnu Randy a rázem budete na váš pokoj hrdí.

Tmavá obývací stěna Randy
 
Strana 1 z 21
 
 
Obývací sestavy a stěny

Vytvořte si příjemnou atmosféru ve vašem obýváku pomocí té správné obývací stěny. V nabídce najdete menší i větší obývací stěny přesně podle vašich potřeb. Obývací stěny vám nabídnou i dostatečný úložný prostor pro vaše věci i dekorace. Ať už preferujete moderní nebo klasickou obývací stěnu, u nás určitě najdete tu pravou.

Moderní i klasické obývací sestavy nebo obývací stěny v různých typech a odstínech. Dopřejte si úložný prostor a moderní provedení pro zvýraznění Vašeho interiéru.

Naše obývací stěny jsou vyrobeny z masivu i lamina, záleží na vás, jaký typ materiálu si vyberete. Nabízíme tmavé a světlé obývací stěny různých sestav a kombinací. Pokud toužíte po změně Vasila obývacího pokoje, pořiďte si moderní provedení obývací stěny, která vyzvedne prostor. Pro konzervativní zákazníky, kteří se spoléhají na osvědčenou klasiku, máme v nabídce klasické obývací stěny.

Jakou barvu u obývací stěny zvolit?
Při výběru moření a barevného provedené byste měli zvážit tyto faktory:

1) Důležitý je odstín vaší podlahy
Máte-li v obýváčku tmavší podlahu, měli byste volit obývací stěnu světlejšího vzhledu. V opačném případě samozřejmě u světlé podlahy volte raději obývací stěnu tmavší. Nábytek lépe vynikne.

2) Jakými barvami máte vymalovaný obývací pokoj?
Důležitá je souhra barev v prostoru a tak s podlahou souvisí i výběr barvy na stěnách obývacího pokoje. Pamatujte si, že obývací stěna by neměla být podlahou a malbou stěn potlačena, ale naopak. Tyto dva faktory pomohou stěně ve vašem pokoji vyniknout a dají tak najevo její originální design.

3) Velikost prostoru pro obývací stěnu?
Bydlíte v bytě nebo rodinném domku? Do malého prostoru nemůžete dávat mohutný obývací nábytek v šířce celé obývací stěny. Volte menší systém skládající se jen z několika prvků. Naopak... máte-li dostatek prostoru pro velkou obývací stěnu, není problém jej umístit.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.