Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární obývací sestavy a stěny

1.
Populární Obývací sestava Astor 2
20 525 Kč
2.
Populární Obývací sestava Magnolia
15 984 Kč
3.
Populární Sektorová obývací stěna Tariba 2
10 128 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 22
 
 
20 525 Kč

Obývací sestava Astor 2

Váš kdysi tolik moderní domov se vám už okoukal? Vdechněte mu nový lesk s elegantní obývací sestavou Astor 2, která příjemně prozáří celou vaši domácnost.

Obývací sestava Astor 2
15 984 Kč

Obývací sestava Magnolia

Udělejte si radost moderní výbavou obýváku. Pořiďte si obývací sestavu Magnolia a kochejte se jejím designem i vystavenými poklady v prosklených částech.

Obývací sestava Magnolia
10 128 Kč

Sektorová obývací stěna Tariba 2

Pořiďte si domů moderní obývací stěnu Tariba 2. Ukryjete do ní spoustu věcí, které nemají být vidět. Ty, které si vystavíte, máte možnost ještě nasvítit.

Sektorová obývací stěna Tariba 2
27 554 Kč

Obývací sestava Stripe - dub san remo světlý / lava

Obývací sestava Stripe - dub san remo světlý / lava je vyroben z LTD a MDF desek, jež dávají nábytku dobrou pevnost a stabilitu.

Obývací sestava Stripe - dub san remo světlý / lava
36 256 Kč

Obývací stěna Marien 4 - bílý lesk

Toužíte po proměně vašeho obýváku? Vezměte to od základů a vybavte jej obývací sestavou Marien 4, která splní všechny vaše představy o moderním interiéru.

Obývací stěna Marien 4 - bílý lesk
10 777 Kč

Obývací sestava Kobe

Dejte svému obýváku novou tvář. Pořiďte si obývací sestavu Kobe a vneste do domácnosti moderní styl a nadčasovou eleganci se spoustou výstavních prostor.

Obývací sestava Kobe
9 350 Kč

Obývací stěna Aleta

Vdechněte svému místu relaxace a setkávání s přáteli pořádnou dávku elegance. Kupte si moderní obývací stěnu Aleta a celý váš domov hezky prokoukne.

Obývací stěna Aleta
30 554 Kč

Obývací pokoj Coleta 1

Schází vám v obýváku místo na uložení misek na občerstvení nebo skleniček na aperitiv? V moderním obývacím pokoje Coleta 1 budete mít spoustu místa.

Obývací pokoj Coleta 1
19 784 Kč

Obývací pokoj Greta 1

Potřebuje váš obývák změnu? S moderní obývacím pokojem Greta 1 budete spokojeni. Pestré barvy a za skly vystavené poklady vám vždy vykouzlí hezký úsměv.

Obývací pokoj Greta 1
23 974 Kč

Obývací sestava Kylen 2

Vdechněte své domácnosti styl a pořiďte si obývací sestavu Kylen 2. Využijte spoustu odkládacích i úložných ploch jako skrýš nebo k vystavení dekorací.

Obývací sestava Kylen 2
4 172 Kč

Obývací stěna Sigma 1

Potřebuje váš obývák změnu? Obývací stěna Sigma 1 je jasnou volbou. Jednotlivé části soupravy nabízí možná zajímavější pohled a užitek než televize.

Obývací stěna Sigma 1
10 404 Kč

Obývací sestava Kolby

Jste fanoušky moderních trendů a jednoduchých linií? Vylaďte si ve stejném duchu váš obývák obývací sestavou Kolby, díky které celý pokoj hezky prokoukne.

Obývací sestava Kolby
 
Strana 1 z 22
 
 
Obývací sestavy a stěny

Vytvořte si příjemnou atmosféru ve vašem obýváku pomocí té správné obývací stěny. V nabídce najdete menší i větší obývací stěny přesně podle vašich potřeb. Obývací stěny vám nabídnou i dostatečný úložný prostor pro vaše věci i dekorace. Ať už preferujete moderní nebo klasickou obývací stěnu, u nás určitě najdete tu pravou.

Moderní i klasické obývací sestavy nebo obývací stěny v různých typech a odstínech. Dopřejte si úložný prostor a moderní provedení pro zvýraznění Vašeho interiéru.

Naše obývací stěny jsou vyrobeny z masivu i lamina, záleží na vás, jaký typ materiálu si vyberete. Nabízíme tmavé a světlé obývací stěny různých sestav a kombinací. Pokud toužíte po změně Vasila obývacího pokoje, pořiďte si moderní provedení obývací stěny, která vyzvedne prostor. Pro konzervativní zákazníky, kteří se spoléhají na osvědčenou klasiku, máme v nabídce klasické obývací stěny.

Jakou barvu u obývací stěny zvolit?
Při výběru moření a barevného provedené byste měli zvážit tyto faktory:

1) Důležitý je odstín vaší podlahy
Máte-li v obýváčku tmavší podlahu, měli byste volit obývací stěnu světlejšího vzhledu. V opačném případě samozřejmě u světlé podlahy volte raději obývací stěnu tmavší. Nábytek lépe vynikne.

2) Jakými barvami máte vymalovaný obývací pokoj?
Důležitá je souhra barev v prostoru a tak s podlahou souvisí i výběr barvy na stěnách obývacího pokoje. Pamatujte si, že obývací stěna by neměla být podlahou a malbou stěn potlačena, ale naopak. Tyto dva faktory pomohou stěně ve vašem pokoji vyniknout a dají tak najevo její originální design.

3) Velikost prostoru pro obývací stěnu?
Bydlíte v bytě nebo rodinném domku? Do malého prostoru nemůžete dávat mohutný obývací nábytek v šířce celé obývací stěny. Volte menší systém skládající se jen z několika prvků. Naopak... máte-li dostatek prostoru pro velkou obývací stěnu, není problém jej umístit.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.