Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární obývací sestavy a stěny

1.
Populární Obývací sestava Astor 2
20 525 Kč
2.
Populární Obývací sestava Magnolia
15 984 Kč
3.
Populární Obývací sestava Kobe
10 777 Kč

Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 22
 
 
20 525 Kč

Obývací sestava Astor 2

Váš kdysi tolik moderní domov se vám už okoukal? Vdechněte mu nový lesk s elegantní obývací sestavou Astor 2, která příjemně prozáří celou vaši domácnost.

Obývací sestava Astor 2
15 984 Kč

Obývací sestava Magnolia

Udělejte si radost moderní výbavou obýváku. Pořiďte si obývací sestavu Magnolia a kochejte se jejím designem i vystavenými poklady v prosklených částech.

Obývací sestava Magnolia
10 777 Kč

Obývací sestava Kobe

Dejte svému obýváku novou tvář. Pořiďte si obývací sestavu Kobe a vneste do domácnosti moderní styl a nadčasovou eleganci se spoustou výstavních prostor.

Obývací sestava Kobe
24 453 Kč

Obývací sestava Kylen 2

Vdechněte své domácnosti styl a pořiďte si obývací sestavu Kylen 2. Využijte spoustu odkládacích i úložných ploch jako skrýš nebo k vystavení dekorací.

Obývací sestava Kylen 2
9 350 Kč

Obývací stěna Aleta

Vdechněte svému místu relaxace a setkávání s přáteli pořádnou dávku elegance. Kupte si moderní obývací stěnu Aleta a celý váš domov hezky prokoukne.

Obývací stěna Aleta
16 044 Kč

Obývací sestava Nerida

Zkrášlete svůj obývák obývací sestavou Nerida. Ve skříni, komodách či na policích najdete spoustu míst na vystavení cenností i uložení všeho potřebného.

Obývací sestava Nerida
36 256 Kč

Obývací stěna Marien 4 - bílý lesk

Toužíte po proměně vašeho obýváku? Vezměte to od základů a vybavte jej obývací sestavou Marien 4, která splní všechny vaše představy o moderním interiéru.

Obývací stěna Marien 4 - bílý lesk
10 128 Kč

Sektorová obývací stěna Tariba 2

Pořiďte si domů moderní obývací stěnu Tariba 2. Ukryjete do ní spoustu věcí, které nemají být vidět. Ty, které si vystavíte, máte možnost ještě nasvítit.

Sektorová obývací stěna Tariba 2
27 554 Kč

Obývací sestava Stripe - dub san remo světlý / lava

Obývací sestava Stripe - dub san remo světlý / lava je vyroben z LTD a MDF desek, jež dávají nábytku dobrou pevnost a stabilitu.

Obývací sestava Stripe - dub san remo světlý / lava
19 784 Kč

Obývací pokoj Greta 1

Potřebuje váš obývák změnu? S moderní obývacím pokojem Greta 1 budete spokojeni. Pestré barvy a za skly vystavené poklady vám vždy vykouzlí hezký úsměv.

Obývací pokoj Greta 1
10 404 Kč

Obývací sestava Kolby

Jste fanoušky moderních trendů a jednoduchých linií? Vylaďte si ve stejném duchu váš obývák obývací sestavou Kolby, díky které celý pokoj hezky prokoukne.

Obývací sestava Kolby
3 968 Kč

Obývací stěna Sigma 1

Potřebuje váš obývák změnu? Obývací stěna Sigma 1 je jasnou volbou. Jednotlivé části soupravy nabízí možná zajímavější pohled a užitek než televize.

Obývací stěna Sigma 1
 
Strana 1 z 22
 
 
Obývací sestavy a stěny

Vytvořte si příjemnou atmosféru ve vašem obýváku pomocí té správné obývací stěny. V nabídce najdete menší i větší obývací stěny přesně podle vašich potřeb. Obývací stěny vám nabídnou i dostatečný úložný prostor pro vaše věci i dekorace. Ať už preferujete moderní nebo klasickou obývací stěnu, u nás určitě najdete tu pravou.

Moderní i klasické obývací sestavy nebo obývací stěny v různých typech a odstínech. Dopřejte si úložný prostor a moderní provedení pro zvýraznění Vašeho interiéru.

Naše obývací stěny jsou vyrobeny z masivu i lamina, záleží na vás, jaký typ materiálu si vyberete. Nabízíme tmavé a světlé obývací stěny různých sestav a kombinací. Pokud toužíte po změně Vasila obývacího pokoje, pořiďte si moderní provedení obývací stěny, která vyzvedne prostor. Pro konzervativní zákazníky, kteří se spoléhají na osvědčenou klasiku, máme v nabídce klasické obývací stěny.

Jakou barvu u obývací stěny zvolit?
Při výběru moření a barevného provedené byste měli zvážit tyto faktory:

1) Důležitý je odstín vaší podlahy
Máte-li v obýváčku tmavší podlahu, měli byste volit obývací stěnu světlejšího vzhledu. V opačném případě samozřejmě u světlé podlahy volte raději obývací stěnu tmavší. Nábytek lépe vynikne.

2) Jakými barvami máte vymalovaný obývací pokoj?
Důležitá je souhra barev v prostoru a tak s podlahou souvisí i výběr barvy na stěnách obývacího pokoje. Pamatujte si, že obývací stěna by neměla být podlahou a malbou stěn potlačena, ale naopak. Tyto dva faktory pomohou stěně ve vašem pokoji vyniknout a dají tak najevo její originální design.

3) Velikost prostoru pro obývací stěnu?
Bydlíte v bytě nebo rodinném domku? Do malého prostoru nemůžete dávat mohutný obývací nábytek v šířce celé obývací stěny. Volte menší systém skládající se jen z několika prvků. Naopak... máte-li dostatek prostoru pro velkou obývací stěnu, není problém jej umístit.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.