Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 2 z 0
 
12
 
 
 
Strana 2 z 0
 
12
 
 
Obývací sestavy a stěny

Vytvořte si příjemnou atmosféru ve vašem obýváku pomocí té správné obývací stěny. V nabídce najdete menší i větší obývací stěny přesně podle vašich potřeb. Obývací stěny vám nabídnou i dostatečný úložný prostor pro vaše věci i dekorace. Ať už preferujete moderní nebo klasickou obývací stěnu, u nás určitě najdete tu pravou.

Moderní i klasické obývací sestavy nebo obývací stěny v různých typech a odstínech. Dopřejte si úložný prostor a moderní provedení pro zvýraznění Vašeho interiéru.

Naše obývací stěny jsou vyrobeny z masivu i lamina, záleží na vás, jaký typ materiálu si vyberete. Nabízíme tmavé a světlé obývací stěny různých sestav a kombinací. Pokud toužíte po změně Vasila obývacího pokoje, pořiďte si moderní provedení obývací stěny, která vyzvedne prostor. Pro konzervativní zákazníky, kteří se spoléhají na osvědčenou klasiku, máme v nabídce klasické obývací stěny.

Jakou barvu u obývací stěny zvolit?
Při výběru moření a barevného provedené byste měli zvážit tyto faktory:

1) Důležitý je odstín vaší podlahy
Máte-li v obýváčku tmavší podlahu, měli byste volit obývací stěnu světlejšího vzhledu. V opačném případě samozřejmě u světlé podlahy volte raději obývací stěnu tmavší. Nábytek lépe vynikne.

2) Jakými barvami máte vymalovaný obývací pokoj?
Důležitá je souhra barev v prostoru a tak s podlahou souvisí i výběr barvy na stěnách obývacího pokoje. Pamatujte si, že obývací stěna by neměla být podlahou a malbou stěn potlačena, ale naopak. Tyto dva faktory pomohou stěně ve vašem pokoji vyniknout a dají tak najevo její originální design.

3) Velikost prostoru pro obývací stěnu?
Bydlíte v bytě nebo rodinném domku? Do malého prostoru nemůžete dávat mohutný obývací nábytek v šířce celé obývací stěny. Volte menší systém skládající se jen z několika prvků. Naopak... máte-li dostatek prostoru pro velkou obývací stěnu, není problém jej umístit.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.