Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární předsíně a chodby

1.
Populární Předsíň se zrcadlem Marino
7 446 Kč
2.
Populární Dřevěný botník Dalit
1 719 Kč
3.
Populární Výklopný botník Marino 2
2 130 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 7
 
 
7 446 Kč

Předsíň se zrcadlem Marino

Čistá a uklizená vstupní hala je vizitkou čistotné hospodyňky. Pořiďte si předsíňovou stěnu Marino a využijte všech přihrádek a skříněk, které nabízí.

Předsíň se zrcadlem Marino
1 719 Kč

Dřevěný botník Dalit

Kam s rozházenými botami? Ukliďte je do dřevěného botníku Dalit. Najdete v něm dost místa pro obuv celé rodiny a navíc vám poslouží i jako šikovné sedátko.

Dřevěný botník Dalit
2 130 Kč

Výklopný botník Marino 2

Lodičky v jednom rohu, texasky v druhém a uprostřed trůní žabky? Začínají vám z toho cukat žíly na krku? Udělejte v předsíni pořádek s botníkem Marino 2.

Výklopný botník Marino 2
1 520 Kč

Nástěnný věšák Marino

Přetížený věšák se každou chvíli klátí k zemi? Neztrácejte s ním nervy a raději si pořiďte nástěnný věšák Marino, který se s vaším oblečením nepřevrátí.

Nástěnný věšák Marino
1 716 Kč

Výklopný botník Lavelo 3

Trápí vás nepořádek v chodbě, kde se každý člen rodiny jen vyzuje a boty nechá stát? Kupte si výklopný botník Lavelo 3, díky němuž po sobě všichni uklidí.

Výklopný botník Lavelo 3
6 348 Kč

Předsíňová stěna Makenna

Stylová sestava do předsíně Makenna nabízí k uložení věcí botník s věšákem a šatní skříň se zrcadlem. Zvolte si jedno z barevných provedení.

Předsíňová stěna Makenna
1 841 Kč

Výklopný botník Melody 3

Dejte řád chaosu ve vaší chodbě. Ukliďte veškerou obuv do vysokého výklopného botníku Melody 3, který je díky užším rozměrům vhodný i do menších předsíní.

Výklopný botník Melody 3
1 475 Kč

Sedací botník Dano

Ukončete bezvládí v předsíni. Naučte všechny členy rodiny uklízet si boty do sedacího botníku Dano. Pro pohodlí jeho sedáku si jej oblíbí i při obouvání.

Sedací botník Dano
4 311 Kč

Předsíňová stěna Ovidia

Pořiďte si do své domácnosti předsíňovou stěnu Ovidia a mějte uklizeno. Součástí je také velké zrcadlo a výklopný botník. Vyberte si z několika provedení.

Předsíňová stěna Ovidia
371 Kč

Věšák do předsíně Numero

Praktický věšák na zeď na zavěšení bund a kabátů Numero využijete snadno i vy. Jeho součástí jsou 4 dvojháčky ve stříbrné barvě. Vyberte si provedení.

Věšák do předsíně Numero
2 110 Kč

Věšák do předsíně Forge

Mějte kabáty, tašky a čepice po ruce při každém odchodu. Věšák Forge vás krom tří praktických úchytek potěší i atraktivním designem se zdobeným kováním.

Věšák do předsíně Forge
801 Kč

Vysoké zrcadlo na zeď Cezar

Jdete do divadla nebo na pohovor? Raději se prohlédněte, než vyrazíte. Pořiďte si do předsíně vysoké zrcadlo Cezar a buďte vždy stoprocentně připraveni.

Vysoké zrcadlo na zeď Cezar
 
Strana 1 z 7
 
 
Předsíně a chodby

Jsou součástí všech obytných jednotek a budí první dojem pro návštěvy. Je řeč o Předsíních a vstupních chodbách. Tyto místnosti slouží především jako odkládací prostor. Až přijdete z práce domů, musíme mít v předsíni dostatek prostoru na svléknutí, ale také dostatek odkládacích ploch pro oblečení a obuv. Nezapomínejte při vývěru však, že jsou součástí interiéru a design musí ladit s ostatním nábytkem.

Co v předsíni nesmí chybět?

Výběr předsíně a správné provedení materiálu lidé většinou dnes odbudou. Druhů nábytku do předsíně je velké množství a mnoho lidí nemá o správném rozmístění přehled. Než začnete bezhlavě kupovat vybavení, nejprve se řádně rozmyslete, udělejte si v hlavě představu nebo si celou předsíň načrtněte. Zpravidla se jedná o velmi malé prostory a proto je důležité perfektní plánování a využití doslova každého centimetru.

Bodem číslo jedna je botník a bez něho by se předsíň v žádném případě neměla obejít. Modely botníku se mnohdy liší a na výběr je jich doslova mraky. Pevné botníky z masivu, ekonomické levné botníky, výklopné botníky a Málo kdo se v nich vyzná a vybrat si je sakra těžké. Různé botníky mají odlišné systémy skladování bot a jsou také jinak veliké. Neškodilo by, kdybyste si sami ozkoušeli, jakým způsobem se v nich boty uchovávají. Budete chtít botník otevřený nebo uzavřený? To je už věc praktičnosti a vašeho rozhodnutí (musí to pro vás být pohodlné). V případě otevřených botníků máte stálý přehled o stavu bot a o jejich umístění. Boty v otevřeném botníku se také lépe suší. Zavřené botníky mohou být vybaveny klasickými poličkami nebo mohou být vybaveny vyklápěcím mechanismem. Vyklápěcí botníky dokáží uspořit místo a jsou vhodné i do menších předsíní. Když už vyklápějící, tak raději kvalitnější... často jsem se setkával s tím, že se mi mechanismus zasekl a pro boty jsem se musel dobývat.

Věšák jako bomba moderní doby

Neodmyslitelnou součástí každé předsíně je věšák. Pokud-li jste nezakoupili v celé sestavě i věšák s botníkem, lze ho dokoupit jednotlivě. Můžete si vybrat závěsný nebo stojatý kulatý věšák. Nejčastěji seženete závěsné věšáky s dřevěnými nebo kovovými háčky na pověšení svršků nebo také s poličkou či zrcadlem. Polička na věšáku je velmi praktický doplněk, můžete ji využít k odložení rukavic či čepic. Do větších interiérů lze umístit raději stojatý věšák, kde najde své pravé uplatnění.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.