Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární předsíně a chodby

1.
Populární Dřevěný botník Dalit
1 660 Kč
2.
Populární Předsíň se zrcadlem Marino
7 446 Kč
3.
Populární Velký výklopný botník Marino 2
2 130 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 7
 
 
1 660 Kč

Dřevěný botník Dalit

Kam s rozházenými botami? Ukliďte je do dřevěného botníku Dalit. Najdete v něm dost místa pro obuv celé rodiny a navíc vám poslouží i jako šikovné sedátko.

Dřevěný botník Dalit
7 446 Kč

Předsíň se zrcadlem Marino

Čistá a uklizená vstupní hala je vizitkou pořádné hospodyňky. Pořiďte si předsíňovou stěnu Marino a využijte všech přihrádek a skříněk, které nabízí.

Předsíň se zrcadlem Marino
2 130 Kč

Velký výklopný botník Marino 2

Lodičky v jednom rohu, texasky v druhém a uprostřed trůní žabky? Začínají vám z toho cukat žíly na krku? Udělejte v předsíni pořádek s botníkem Marino 2.

Velký výklopný botník Marino 2
1 716 Kč

Botník do předsíně Lavelo 3

Aby se vám v domácnosti střevíčky neztrácely, uložte je do botníku Lavelo 3. Botami zaplníte 2 prostorné výklopy, ve kterých je budete mít vždy připravené.

Botník do předsíně Lavelo 3
1 964 Kč

Výklopný botník Melody 3

Dejte řád chaosu ve vaší chodbě. Ukliďte veškerou obuv do vysokého výklopného botníku Melody 3, který je díky užším rozměrům vhodný i do menších předsíní.

Výklopný botník Melody 3
1 520 Kč

Nástěnný věšák do předsíně Marino

Přetížený věšák každou chvíli klátí k zemi? Neztrácejte s ním nervy a raději si pořiďte nástěnný věšák Marino, který se s vaším oblečením nikdy nepřevrátí.

Nástěnný věšák do předsíně Marino
6 559 Kč

Předsíňová stěna Makenna

Stylová sestava do předsíně Makenna nabízí k uložení věcí botník s věšákem a šatní skříň se zrcadlem. Zvolte si jedno z barevných provedení.

Předsíňová stěna Makenna
801 Kč

Vysoké zrcadlo na zeď Cezar

Jdete do divadla nebo na pohovor? Raději se prohlédněte, než vyrazíte. Pořiďte si do předsíně vysoké zrcadlo Cezar a buďte vždy 100 % připraveni.

Vysoké zrcadlo na zeď Cezar
869 Kč

Botník Moris

Vadí vám v chodbě rozházené boty vašeho partnera a dětí? Naučte je uklízet si obuv do botníku s výklopnými dvířky Moris a v předsíni bude zase pořádek.

Botník Moris
2 838 Kč

Předsíňová stěna Lavelo

Uvítejte své hosty příjemně zařízenou předsíní. Předsíňovou stěnu Lavelo si vyberte z několika barev. Využijte všechny možnosti, jak uložit bundy a doplňky.

Předsíňová stěna Lavelo
9 567 Kč

Sestava do předsíně Lavelo

Zabouchnete dveře od domu a chcete si hned odložit? Pořiďte si sestavu do předsíně Lavelo. Získáte tak komplet, kde najdete vše, co budete potřebovat.

Sestava do předsíně Lavelo
2 110 Kč

Věšák do předsíně Forge

Mějte kabáty, tašky a čepice po ruce při každém odchodu. Věšák Forge vás krom tří praktických úchytek potěší i atraktivním designem se zdobeným kováním.

Věšák do předsíně Forge
 
Strana 1 z 7
 
 
Předsíně a chodby

Jsou součástí všech obytných jednotek a budí první dojem pro návštěvy. Je řeč o Předsíních a vstupních chodbách. Tyto místnosti slouží především jako odkládací prostor. Až přijdete z práce domů, musíme mít v předsíni dostatek prostoru na svléknutí, ale také dostatek odkládacích ploch pro oblečení a obuv. Nezapomínejte při vývěru však, že jsou součástí interiéru a design musí ladit s ostatním nábytkem.

Co v předsíni nesmí chybět?

Výběr předsíně a správné provedení materiálu lidé většinou dnes odbudou. Druhů nábytku do předsíně je velké množství a mnoho lidí nemá o správném rozmístění přehled. Než začnete bezhlavě kupovat vybavení, nejprve se řádně rozmyslete, udělejte si v hlavě představu nebo si celou předsíň načrtněte. Zpravidla se jedná o velmi malé prostory a proto je důležité perfektní plánování a využití doslova každého centimetru.

Bodem číslo jedna je botník a bez něho by se předsíň v žádném případě neměla obejít. Modely botníku se mnohdy liší a na výběr je jich doslova mraky. Pevné botníky z masivu, ekonomické levné botníky, výklopné botníky a Málo kdo se v nich vyzná a vybrat si je sakra těžké. Různé botníky mají odlišné systémy skladování bot a jsou také jinak veliké. Neškodilo by, kdybyste si sami ozkoušeli, jakým způsobem se v nich boty uchovávají. Budete chtít botník otevřený nebo uzavřený? To je už věc praktičnosti a vašeho rozhodnutí (musí to pro vás být pohodlné). V případě otevřených botníků máte stálý přehled o stavu bot a o jejich umístění. Boty v otevřeném botníku se také lépe suší. Zavřené botníky mohou být vybaveny klasickými poličkami nebo mohou být vybaveny vyklápěcím mechanismem. Vyklápěcí botníky dokáží uspořit místo a jsou vhodné i do menších předsíní. Když už vyklápějící, tak raději kvalitnější... často jsem se setkával s tím, že se mi mechanismus zasekl a pro boty jsem se musel dobývat.

Věšák jako bomba moderní doby

Neodmyslitelnou součástí každé předsíně je věšák. Pokud-li jste nezakoupili v celé sestavě i věšák s botníkem, lze ho dokoupit jednotlivě. Můžete si vybrat závěsný nebo stojatý kulatý věšák. Nejčastěji seženete závěsné věšáky s dřevěnými nebo kovovými háčky na pověšení svršků nebo také s poličkou či zrcadlem. Polička na věšáku je velmi praktický doplněk, můžete ji využít k odložení rukavic či čepic. Do větších interiérů lze umístit raději stojatý věšák, kde najde své pravé uplatnění.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.