Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Populární předsíně a chodby

1.
Populární Předsíň se zrcadlem Marino
7 446 Kč
2.
Populární Dřevěný botník Dalit
1 719 Kč
3.
Populární Výklopný botník Marino 2
2 130 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 7
 
 
7 446 Kč

Předsíň se zrcadlem Marino

Čistá a uklizená vstupní hala je vizitkou čistotné hospodyňky. Pořiďte si předsíňovou stěnu Marino a využijte všech přihrádek a skříněk, které nabízí.

Předsíň se zrcadlem Marino
1 719 Kč

Dřevěný botník Dalit

Kam s rozházenými botami? Ukliďte je do dřevěného botníku Dalit. Najdete v něm dost místa pro obuv celé rodiny a navíc vám poslouží i jako šikovné sedátko.

Dřevěný botník Dalit
2 130 Kč

Výklopný botník Marino 2

Lodičky v jednom rohu, texasky v druhém a uprostřed trůní žabky? Začínají vám z toho cukat žíly na krku? Udělejte v předsíni pořádek s botníkem Marino 2.

Výklopný botník Marino 2
1 520 Kč

Nástěnný věšák Marino

Přetížený věšák se každou chvíli klátí k zemi? Neztrácejte s ním nervy a raději si pořiďte nástěnný věšák Marino, který se s vaším oblečením nepřevrátí.

Nástěnný věšák Marino
1 716 Kč

Výklopný botník Lavelo 3

Trápí vás nepořádek v chodbě, kde se každý člen rodiny jen vyzuje a boty nechá stát? Kupte si výklopný botník Lavelo 3, díky němuž po sobě všichni uklidí.

Výklopný botník Lavelo 3
6 348 Kč

Předsíňová stěna Makenna

Stylová sestava do předsíně Makenna nabízí k uložení věcí botník s věšákem a šatní skříň se zrcadlem. Zvolte si jedno z barevných provedení.

Předsíňová stěna Makenna
1 475 Kč

Sedací botník Dano

Ukončete bezvládí v předsíni. Naučte všechny členy rodiny uklízet si boty do sedacího botníku Dano. Pro pohodlí jeho sedáku si jej oblíbí i při obouvání.

Sedací botník Dano
1 841 Kč

Výklopný botník Melody 3

Dejte řád chaosu ve vaší chodbě. Ukliďte veškerou obuv do vysokého výklopného botníku Melody 3, který je díky užším rozměrům vhodný i do menších předsíní.

Výklopný botník Melody 3
371 Kč

Věšák do předsíně Numero

Praktický věšák na zeď na zavěšení bund a kabátů Numero využijete snadno i vy. Jeho součástí jsou 4 dvojháčky ve stříbrné barvě. Vyberte si provedení.

Věšák do předsíně Numero
4 311 Kč

Předsíňová stěna Ovidia

Pořiďte si do své domácnosti předsíňovou stěnu Ovidia a mějte uklizeno. Součástí je také velké zrcadlo a výklopný botník. Vyberte si z několika provedení.

Předsíňová stěna Ovidia
801 Kč

Vysoké zrcadlo na zeď Cezar

Jdete do divadla nebo na pohovor? Raději se prohlédněte, než vyrazíte. Pořiďte si do předsíně vysoké zrcadlo Cezar a buďte vždy stoprocentně připraveni.

Vysoké zrcadlo na zeď Cezar
815 Kč

Botník Moris

Vadí vám v chodbě rozházené boty vašeho partnera a dětí? Naučte je uklízet si obuv do botníku s výklopnými dvířky Moris a v předsíni bude zase pořádek.

Botník Moris
 
Strana 1 z 7
 
 
Předsíně a chodby

Jsou součástí všech obytných jednotek a budí první dojem pro návštěvy. Je řeč o Předsíních a vstupních chodbách. Tyto místnosti slouží především jako odkládací prostor. Až přijdete z práce domů, musíme mít v předsíni dostatek prostoru na svléknutí, ale také dostatek odkládacích ploch pro oblečení a obuv. Nezapomínejte při vývěru však, že jsou součástí interiéru a design musí ladit s ostatním nábytkem.

Co v předsíni nesmí chybět?

Výběr předsíně a správné provedení materiálu lidé většinou dnes odbudou. Druhů nábytku do předsíně je velké množství a mnoho lidí nemá o správném rozmístění přehled. Než začnete bezhlavě kupovat vybavení, nejprve se řádně rozmyslete, udělejte si v hlavě představu nebo si celou předsíň načrtněte. Zpravidla se jedná o velmi malé prostory a proto je důležité perfektní plánování a využití doslova každého centimetru.

Bodem číslo jedna je botník a bez něho by se předsíň v žádném případě neměla obejít. Modely botníku se mnohdy liší a na výběr je jich doslova mraky. Pevné botníky z masivu, ekonomické levné botníky, výklopné botníky a Málo kdo se v nich vyzná a vybrat si je sakra těžké. Různé botníky mají odlišné systémy skladování bot a jsou také jinak veliké. Neškodilo by, kdybyste si sami ozkoušeli, jakým způsobem se v nich boty uchovávají. Budete chtít botník otevřený nebo uzavřený? To je už věc praktičnosti a vašeho rozhodnutí (musí to pro vás být pohodlné). V případě otevřených botníků máte stálý přehled o stavu bot a o jejich umístění. Boty v otevřeném botníku se také lépe suší. Zavřené botníky mohou být vybaveny klasickými poličkami nebo mohou být vybaveny vyklápěcím mechanismem. Vyklápěcí botníky dokáží uspořit místo a jsou vhodné i do menších předsíní. Když už vyklápějící, tak raději kvalitnější... často jsem se setkával s tím, že se mi mechanismus zasekl a pro boty jsem se musel dobývat.

Věšák jako bomba moderní doby

Neodmyslitelnou součástí každé předsíně je věšák. Pokud-li jste nezakoupili v celé sestavě i věšák s botníkem, lze ho dokoupit jednotlivě. Můžete si vybrat závěsný nebo stojatý kulatý věšák. Nejčastěji seženete závěsné věšáky s dřevěnými nebo kovovými háčky na pověšení svršků nebo také s poličkou či zrcadlem. Polička na věšáku je velmi praktický doplněk, můžete ji využít k odložení rukavic či čepic. Do větších interiérů lze umístit raději stojatý věšák, kde najde své pravé uplatnění.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 10 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.