Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Rošty k matracím

Populární rošty k matracím

1.
Populární Laťový pevný rošt Masiv 14L
780 Kč
2.
Populární Laťový rolovatelný rošt Masiv Rolo 15L
734 Kč
3.
Populární Lamelový pevný rošt Standart
780 Kč
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 12
 
 
780 Kč

Laťový pevný rošt Masiv 14L

Pevný nepolohovatelný rošt Masiv slovenské výroby ze 14 masivních smrkových latí v pevném rámu. Vybírat můžete z nabízených rozměrů roštu (viz varianty produktu). Jestliže potřebujete atypický rozměr roštu, neváhejte a kontaktujte nás. Laťový rošt nejvhodněji kombinujte s pružinovou, taštičkovou nebo vysokou pěnovou matrací.  Vlastnosti: - výška roštu 6,5 cm - počet latěk 14 ks  - nosnost do 120 kg Na rošt Masiv v rámu poskytujeme záruku 2 roky.    

Laťový pevný rošt Masiv 14L
734 Kč

Laťový rolovatelný rošt Masiv Rolo 15L

Rolovatelný nepolohovatelný rošt Masiv Rolo slovenské výroby z masivních smrkových latí. Jednotlivé latě spojuje popruh, rošt tak můžete jednoduše srolovat. Rošt s velmi nízkou výškou roštu můžete připevnit k rámu postele pomocí šroubů. Vybírat můžete z nabízených rozměrů roštu (viz varianty produktu). Jestliže potřebujete atypický rozměr roštu, neváhejte a kontaktujte nás.  Laťový rošt nejvhodněji kombinujte s pružinovou, taštičkovou nebo vysokou pěnovou matrací.  Vlastnosti: - výška roštu 2 cm - počet latěk 15 ks  - nosnost do 120 kg Na rošt Masiv Rolo poskytujeme záruku 2 roky.    

Laťový rolovatelný rošt Masiv Rolo 15L
780 Kč

Lamelový pevný rošt Standart

Pevný nepolohovatelný rošt Klasik slovenské výroby s 15 lamelami uloženými v pevných plastových pouzdrech. Vybírat můžete z nabízených rozměrů roštu, dále vám za příplatek nabízíme možnost výroby tohoto roštu s polohováním pod hlavou a doplněním zdvojených lamel na zpevnění středové části s nastavením tvrdosti (viz varianty produktu). Lamelový rošt nejvhodněji kombinujte s pružinovými nebo pěnovými matracemi.  Jestliže potřebujete atypický rozměr roštu, neváhejte a kontaktujte nás. Vlastnosti: - výška roštu 4,5 cm - počet lamel 15 ks - nosnost do 90 kg - 1 zóna tvrdosti Na rošt Standart poskytujeme záruku 2 roky.    

Lamelový pevný rošt Standart
1 055 Kč

Laťový pevný rošt Masiv 16L

Pevný nepolohovatelný rošt Masiv slovenské výroby z 16 masivních smrkových latí v pevném rámu. Rošt můžete připevnit k rámu postele pomocí šroubů. Vybírat můžete z nabízených rozměrů roštu (viz varianty produktu). Jestliže potřebujete atypický rozměr roštu, neváhejte a kontaktujte nás. Laťový rošt nejvhodněji kombinujte s pružinovou, taštičkovou nebo vysokou pěnovou matrací.  Vlastnosti: - výška roštu 6,5 cm - počet latěk 16 ks  - nosnost do 120 kg Na rošt Masiv v rámu poskytujeme záruku 2 roky.    

Laťový pevný rošt Masiv 16L
690 Kč

Rošt Masív

Pevný laťový rolovatelný rošt. Výška roštu 2 cm, počet latí 14 ks. Každá laťka je 8 cm široká. Maximální zátěž roštu je do 120 kg. Doporučený rošt pro taštičkové a pružinové matrace.  

Rošt Masív
1 150 Kč

Slunečník 8000S bílý (2)

Naklápěcí zahradní slunečník o průměru 270 cm. Slunečník se otevírá pomocí kličky a je dodáván bez podstavce, ten lze doobjednat viz související zboží. Slunečník je k dodání pouze v bílé barvě.

Slunečník 8000S bílý (2)
550 Kč

Laťový rolovatelný rošt Masiv Rolo 14L

Rolovatelný nepolohovatelný rošt Masiv Rolo slovenské výroby z masivních smrkových latí. Jednotlivé latě spojuje popruh, rošt tak můžete jednoduše srolovat. Velkou výhodou je výška roštu. Vybírat můžete z nabízených rozměrů roštu (viz varianty produktu). Jestliže potřebujete atypický rozměr roštu, neváhejte a kontaktujte nás. Laťový rošt nejvhodněji kombinujte s pružinovou, taštičkovou nebo vysokou pěnovou matrací.  Vlastnosti: - výška roštu 2 cm - počet latěk 14 ks  - nosnost do 120 kg Na rošt Masiv Rolo poskytujeme záruku 2 roky.    

Laťový rolovatelný rošt Masiv Rolo 14L
6 328 Kč

Motorový polohovací rošt Double Mobil T5

Exklusivní polohovací rošt slovenské výroby s lamelami ze dřeva sibiřské břízy, který můžete elektricky polohovat pomocí 2 motorů. Hlavu i nohy tak můžete nastavit dle vašich aktuálních potřeb. Rošt se zpevňujícím středovým popruhem dodáváme s dálkovým ovládáním. Rošt umožňuje zpevnění středové části roštu zdvojením 5 lamel s možností nastavení jejich tvrdosti pomocí posuvných pásků.  Vybírat můžete z nabízených rozměrů roštu (viz varianty produktu). Jestliže potřebujete atypický rozměr roštu, neváhejte a kontaktujte nás. Lamelový rošt nejvhodněji kombinujte s latexovými nebo pěnovými matracemi.  Vlastnosti: - počet lamel 28 ks - výška roštu 6 cm - nastavení tvrdosti lamel (T5) - nosnost do 130 kg - 1 zóna tvrdosti Na polohovací motorový rošt Double poskytujeme záruku 2 roky.    

Motorový polohovací rošt Double Mobil T5
651 Kč

Lamelový rošt 500 12 lamel 80x200 cm

Pevný rošt lamelový. 12 pružných dřevěných lamel uložených v pevných pouzdrech. Rám je vyroben z několikanásobně zklížených dřevěných lišt. Vhodný pro pružinové, pěnové a sendvičové matrace. Nosnost 80 Kg. Rošt je vhodný spíše pro děti a dospívající. Rozměr 80x200 cm. Poslední kus skladem, původní cena 910,-Kč.

Lamelový rošt 500 12 lamel 80x200 cm
825 Kč

Lamelový pevný rošt Klasik

Pevný nepolohovatelný rošt Klasik slovenské výroby s 16 lamelami uloženými v pevných plastových pouzdrech. Vybírat můžete z nabízených rozměrů roštu, dále vám za příplatek nabízíme možnost výroby tohoto roštu s polohováním pod hlavou a doplněním zdvojených lamel na zpevnění středové části s nastavením tvrdosti (viz varianty produktu). Lamelový rošt nejvhodněji kombinujte s pružinovými nebo pěnovými matracemi. Jestliže potřebujete atypický rozměr roštu, neváhejte a kontaktujte nás. Vlastnosti: - výška roštu 5,5 cm - počet lamel 16 ks - nosnost do 100 kg - 1 zóna tvrdosti Na rošt Klasik poskytujeme záruku 2 roky.    

Lamelový pevný rošt Klasik
340 Kč

Laťový rošt, 14 latěk

Laťový rošt do postele. Rozměry: - šířka 90 a 160 cm - délka 200 cm - výška 2 cm Vlastnosti: - šířka laťky 6,5 cm - počet latěk 14 ks

Laťový rošt, 14 latěk
13 300 Kč

Lamelový rošt Triple Mobil T12

Lamelový rošt s bukovým rámem, polohovatelný s elektrickým pohonem. Rošt má středový zpevňující popruh a 5 zdvojených lamel pro nastavení tuhosti. Vhodný pro jednoduché pěnové nebo latexové matrace bez kokosové desky, doporučené max. zatížení 120 kg. Rám roštu je impregnován levandulovým olejem. Šířka lamely je 25 mm, rošt má 42 lamel. Výška 8,5 cm. Rozměr 70x200 cm, 80x200 cm nebo 90x200 cm.

Lamelový rošt Triple Mobil T12
 
Strana 1 z 12
 
 
 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.